Sevgililer günü ilhamımız: Masum Dakota Johnson13 Şubat Cuma günü vizyona girecek olan Grinin Elli Tonu, merakla bekleniyor. Konusu itibariyle oldukça ilgi gören kitabı, bu ilgi vesilesiyle elbette filme uyarlandı. Filmde Anastasia Steele karakterini masum ve güzel görünümüyle Dakota Johnson canlandıracak. Sen de Sevgililer gününde sakin bir program yapacaksan, aktrisin bu hafif makyajı tam sana göre.

Sıra sende

 

Çünkü Sevgililer günü büyütülecek bir durum değil!

Birinci adım:

Dakota gibi pürüzsüz ve ışıl ışıl bir cilt için, ilk önce primer sür. Orta boy bir fırçayla ince yapılı bir fondöten uygulayarak makyajına devam et. Gülme çizgilerine ve dudak kenarlarına aydınlatıcı uygula. Son olarak toz pudrayla aydınlık ten makyajını sabitle.

İkinci adım:

Göz kapaklarına kapatıcıyı yüzük parmağınla küçük dokunuşlar yaparak uygulamanın ardından, göz altlarına da aynı şekilde uygulama yap. Kahverengi göz kalemini üst kirpik diplerinin iç kısımlarına ve alt kirpik diplerine çek.

İpucu: Göz kalemini sürmeden önce ısıtırsan, daha yoğun bir renk elde edebilirsin.

Göz pınarları çevresine beyaz farla bir dokunuş yap. Kirpiklerini kıvırıcıyla, kıvırıcıyı 20 saniye kadar bekleterek kıvır ve iki kat siyah maskara sürerek göz makyajını tamamla.

Üçüncü adım:

Dudaklarına solgun gül pembesi tonlarında bir ruj sürerek makyajını tamamla.

BU GÖRÜNÜM İÇİN

Lancome Teint Miracle fondöten

Loreal Paris False Lash Butterfly Intenza Maskara Siyah

Yves Saint Laurent Pur Couture Ruj 06

BU GÖRÜNÜM İÇİN

BU GÖRÜNÜM İÇİN

Lancome Teint Miracle fondöten

Loreal Paris False Lash Butterfly Intenza Maskara Siyah

Yves Saint Laurent Pur Couture Ruj 06