Seyahat mevsimi yaklaşıyor: Havaalanında şık görünme kılavuzuTatil mevsimi yaklaşıyor. Sen de havaalanlarında sehayatlere yakın zamanda başlayacaksan, bu haber tam sana göre. Ünlü model Rosie Huntington-Whiteley geçtiğimiz gün havaalanından çıkarken kameralara yakalandı. Uzun uçak yolculuğundan sonra dahi böyle şık ve zarif görünmesinin nedenlerini senin için araştırdık. Belki sen de başarılı modelin sırlarından ilham alıp uygulamak istersin, ne dersin?

Yalın ol

Uçak ile seyahat ederken oldukça rahat ve sade olmalısın. Kat kat kıyafetler veya abartılı parçalar yerine daha yalın ve tek parça ürünler geçmelisin. Rosie Huntington-Whiteley, siyah dar pantalonu, siyah bodysi ve ipekli trenchcoat'u ile sade ve yalın bir stil tercih etmiş. Böylece yolculuğun boyunca daha rahat edip, şıklığını garantileyebilirsin. Ayrıca havaalanı sonrasında nereye gidersen git, bu stilin ile her yerde şık görüneceksin.

Cildini nemlendir

Uçak yolculuğu boyunca cildin nemsiz kalıp kuruyabilir. Bu durumun önüne geçmek için cildini uçak öncesinde ve sırasında iyice nemlendirmeni tavsiye ediyoruz. Seyahat sırasında, yoğun makyaj görünümü yerine BB krem ve maskaralardan yardım almalısın. Rosie de gözlerini büyük güneş gözlükleri ile gizleyerek yorgunluğunu saklamış. Başarılı model, dudak makyajında ise, nude rujları tercih ediyor.

Aksesuar şıklığı

Havaalanındaki en şık aksesuarımız valizlerimiz ve kol çantalarımız olmalıdır. Tercih ettiğin çantaların geniş ve pratik olmasına dikkat etmelisin. Eğer valizini keyifli hale getirmek istiyorsan renkli stickerları yapıştırabilirsin. Rosie Huntington-Whiteley, seyahati sırasında pudra rengi geniş bir çanta kullandı. Sen de kalın saplı deri çantalarla yolculuğun sırasında rahat edebilirsin.

BU GÖRÜNÜM İÇİN

L'Oréal Paris Dermo Expertise Nutrigold Mucizevi Bakım Yağı

NYX Stay Matte But Not Flat Golden Beige

L'Oréal Paris Color Riche Ruj Matte 640 Erotique

BU GÖRÜNÜM İÇİN

BU GÖRÜNÜM İÇİN

L'Oréal Paris Dermo Expertise Nutrigold Mucizevi Bakım Yağı

NYX Stay Matte But Not Flat Golden Beige

L'Oréal Paris Color Riche Ruj Matte 640 Erotique