Şeyma Subaşı'dan hemen gardırobunu yenilemeni istetecek ilham veren stillerİtiraf edelim, hepimiz Şeyma Subaşı'nın Instagram'ını stalklıyoruz! Güzelliği ve stilini yakından takip ettiğimiz tasarımcı Şeyma Subaşı, sonbahar kombinleri ile bizim en yeni ilham kaynaklarımızdan biri oldu. Eğer sen de sonbahar alışverişini henüz tamamlamadıysan, Şeyma'nın dolabından seçtiğimiz parçalara mutlaka göz atmalısın. 

Diz üstü çizmeler

 

 

İstanbul Moda Haftası'ndaki kombini ile hepimizin beğenisini toplayan Şeyma, diz üstü çizmeleri ile olduğundan daha zarif görünüyordu. Sen de ister topuklu, ister düz bir çizme mutlaka edinlemlisin. Bu çizmeleri sadece mini elbiselerle değil, diz altı eteklerle veya dar paça pantolonlarla da rahatlıkla giyebilirsin.

Kot ceket

 

 

Kot ceketler bu sezon çok trend! Moda haftalarında da sık sık gördüğümüz kot ceketler, Şeyma Subaşı'nın da favorilerinden. Soğuyan havalarda içi kürklü kot ceketin sayesinde soğuktan korunurken şık görünmeyi de ihmal etmemiş olacaksın, daha ne olsun?

Kadife elbise

 

 

Kadife parçalar bu sezon herkesin dolabına girmeyi başardı. Özellikle uzun elbiseler sonbahar mevsimine çok yakışıyor. Sen de kadife elbiseleri dik yaka kazakların ile kombinleyerek bu mevsimin en cool kombinini elde edebilirsin. Bu tarz iddialı parçaları kırmızı rujun ile tamamlamanı öneriyoruz.

Spor-şık parçalar

 

 

Ofis şıklısğını akşam planına uyarlamak istiyorsan bu stil tam sana göre! Hem topuklu ayakkabılar hem de sneakers ile kombinlenen bu pantalonlara biz bayılıyoruz! Ofiste pantolonun içine soktuğun gomleğini, akşam biraz daha salaş hale getirip spor bir görünüme kavuşabilirsin. 

Beyaz trendi

 

 

Kim demiş beyaz sadece yaz aylarında giyilir diye? Sonbaharda baştan aşağı beyaz kombinler yaparak sen de kusursuz görünebilirsin. Beyazın sadeliğini tercih ettiğin günlerde nude makyaj yapmanı tavsiye ediyoruz. 

BU GÖRÜNÜM İÇİN

URBAN DECAY NAKED BASİCS FAR PALET

URBAN DECAY BİG FATTY MASKARA

URBAN DECAY REVOLUTION SHEER LİPSTİCK F-BOMB

Urban Decay Naked Skin One & Done Çok Yönlü Cilt Kusursuzlaştırıcı

BU GÖRÜNÜM İÇİN

BU GÖRÜNÜM İÇİN

URBAN DECAY NAKED BASİCS FAR PALET

URBAN DECAY BİG FATTY MASKARA

URBAN DECAY REVOLUTION SHEER LİPSTİCK F-BOMB

Urban Decay Naked Skin One & Done Çok Yönlü Cilt Kusursuzlaştırıcı