Shakira gibi ışılda!Şarkıcı ve yeni anne Shakira, Paris'te karşımıza çıktı. Yıldızı ilk defa bu kadar ışıldarken gördüğümüzü söyleyebiliriz. Annelik ona bir hayli yakışmış! Bunun bizi şaşırtmaması gerek, sonuçta Shakira hamileliği esnasında bile güzelliği ve şıklığını korumuş tam bir stil tanrıçası.

Onu böyle parlarken görünce esinlenmeden edemedik, sen de Kolombiyalı şarkıcı Shakira'nın doğal havasıyla kombinlediği stilini nasıl yakalayabilirim diyorsan yazımızı okumaya devam etmeni öneririz.

SIRA SENDE

Birinci adım:

Shakira'nın opak görünümlü tenini pudra ile elde ettikten sonra, L'Oréal Paris Blush True Match 145 Rosewood allığı elmacık kemiklerine uygula ve doğal bir görünüme kavuş.

İkinci adım:

Shakira, etkileyici kahverengi gözlerine toprak tonlarında far ile siyah göz kalemini uygulamış. Stili kopyalarken, kirpiklerine iki kat siyah maskara uygulamayı unutma.

Üçüncü adım:

Dudaklardaki temel pembe görünüm için, L'Oréal Paris Glam Shine Balmy Gloss 912 Sin for Peach rengini kullanabilirsin.

Shakira'nın bu geleneksel, doğal ama aynı zamanda egzotik görüntüsünü elde etmek ve tamamlamak için siyah veya koyu renkli bir elbise seçebilirsin. Saçlarda dalgalı fön iyi bir seçim olacaktır. Bir akşam yemeği için ideal sadelik ve zariflik barındıran bu makyaj ve saç stili, hayatımızı kolaylaştıracak.

Gelişmelerden haberdar olun!

ok

Kullanım şartlarını ve koşullarını okudum.