Shay Mitchell: Parti stilinden esinlenFark ettin mi bilmiyoruz ama Shay Mitchell'i yakından takip ediyoruz. Stili ve makyajı her zaman bize ilham oluyor. New York'ta Tory Burch markasının bir etkinliğinde karşılaştığımız Shay parti stili ile yeniden güzellik radarımıza takıldı.

Göz alıcı stili

Davet için baskılı bir elbise tercih eden yıldızın ışıltılı stili gece boyunca ilgi odağı oldu. Aşırıya kaçmadan ilgiyi stilinize çekmek isterseniz Shay'dan esinlenin. Yıldız aksesuar seçiminde cimri davranmış. Şimdiden yılbaşı stilimize ilham oluyor!

Stili ile uyumlu makyajı

Stili ile kombinlemek için, Shay elegan bir güzellik stiline yöneldi. Makyajından esinlenmek için, BB krem uygulayarak cilt tonunu eşitle, ardından bronz pudra ile yüz hatlarını belirginleştir. Gözlerini siyah göz kaleminle çerçevele ardından kalemi dağıtarak buğulu bir etki yarat. Makyajındaki gösterişi maskara uygulaması ile arttır. İki kat maskara ile sen de Shay'ın bakışlarındaki etkiyi yakalayacaksın. Klasik bir kırmızı rujla retro esintili makyajını tamamla artık geceye hazırsın!

İyi eğlenceler güzellik!

BU GÖRÜNÜM İÇİN

Lumi Magique Fondöten Rose Porcelain

Rouge Caresse Ruj 401 Rebel Red

Superliner Mat-matic 01 Ultra Black

BU GÖRÜNÜM İÇİN

BU GÖRÜNÜM İÇİN

Lumi Magique Fondöten Rose Porcelain

Rouge Caresse Ruj 401 Rebel Red

Superliner Mat-matic 01 Ultra Black