Sienna Miller: 4 adımda makyajını elde etSienna Miller, uzun yıllar önce IT-girl ve Jude Law'un sevgilisi olarak ünlendi. Kendini sürekli geliştiren aktris, gişe hasılatı yüksek birçok filmde rol aldı. Edie Sedgwick'in hayatını anlatan "Factory Girl" de bunlardan bir tanesi. Şimdilerde ise daha sakin bir hayat süren yıldız, tarzıyla her zaman dikkat çekiyor. Stil anlayışına hayran olduğumuz Miller'ı New York'ta yakaladık. Çizgilerden oluşan kombinasyonu ve bob kesimli saçlarıyla tamamladığı bordo rujuna aşık olduk!

 

Sıra sende

 

Sienna'nın makyajı için tüm ihtiyacın olan, canlı bir ten ve bordo ruj!

Birinci adım:

Sen de Sienna gibi bordo dudakların tamamlayıcısı olarak, sade bir ten tercih etmelisin. İlk olarak tenine primer uygula. Doğal görünümü kaybetmemek adına, fondöten kullanma. Ten renginle aynı tonda bir BB krem sürerek devam et ve son olarak şeftali rengi bir allıkla yanaklarına renk ver.

İkinci adım:

Gözlerinde de bordo rujla dengeli olarak, çok hafif bir makyaj tercih et. Bunun için göz kapaklarına ve göz altlarına aydınlatıcı sürerek kusursuz bir görüntü elde et. Kahverengi göz kalemini üst kirpik diplerinin iç kısımlarına ve alt kirpik diplerinin dış uç kısımlarına hafifçe çek. Son olarak iki kat maskara sür.

Üçüncü adım:

Sienna gibi kalemle çizilmiş etkili bordo dudaklar için, öncelikle dudaklarına koyu kırmızı tonlarında bir dudak kalemiyle çerçeve çiz. Ardından bordo rujunu dudak fırçasıyla dikkatlice sür. Son olarak rujun kalıcılığını arttırmak ve mat bir görünüm elde etmek için, rujunun üstüne transparan pudra sür.

BU GÖRÜNÜM İÇİN

Maybelline Color Sensational 245 Magic Mauve

BU GÖRÜNÜM İÇİN

BU GÖRÜNÜM İÇİN

Maybelline Color Sensational 245 Magic Mauve