Sıkı dostlar: Burcu Esmersoy ve Şeyma Subaşı'nın arkadaşlığını inceliyoruz!

Şeyma Subaşı ve Burcu Esmersoy'un dostluğunu Instagram camiasında duymayan kalmamıştır. Dünyanın her yerinde çektikleri fotoğraflar sıkı arkadaşlıklarının göstergesi... Acun Medya'da başlayan bu dostluk bakalım zamanla nasıl ilerledi? Şimdi Şeyma ve Burcu'nun Instagramlarını mercek altına alıyoruz.

 

 

İki sarışın güzelin arkadaşlığından güzel ne olabilir? Biz bu ikilinin arkadaşlığına bayılıyoruz! Sadece iki günlüğüne bile New York'a gidip konserde eğlenebiliyorlar. Aradaki 14 yaş farkına rağmen adeta yaşıt gibi görünüyorlar, değil mi?

 

 

Tarzları da birbirine benzyen Şeyma ve Burcu genellikle rahat ve şık görünmeyi seviyorlar. Az makyaj, doğal saçlar ve deri ceket ile oldukça çekici görünebilen bu arkaşlık bizlere Gigi Hadid ve Kendall Jenner dostluğunu anımsattı.

 

 

New York sokaklarında iki fashionista! Her gittikleri yerde dikkatleri çekmeyi başaran bu ikili bu sefer de eminiz güzellikleri ile New York sokaklarının altını üstünü getirmişlerdir!

 

 

Dünyanın her yerine yayılan bu arkadaşlık bolca tatil, alışveriş, keyifli anılarla dolu! Tıpkı senin, bizim arkadaşlarımız gibi... Sen de bu arkadaşlıkta kendine dair bir şeyler bulmuyor musun?

 

 

Geçtıiğimiz yıllarda gerçekleşen Şeyma Subaşı defilesinin baş mankeni olan Burcu Esmersoy, kankasının tasarımı mükkemel bir şekilde taşımıştı!

 

 

Bu sefer de bir ring önünde karşımıza çıkan Burcu Esmersoy ve Şeyma Subaşı beyazlar içerisinde kusursuz görünüyorlar! Şeyma Subaşı'nın salaş tarzı ve Burcu Esmersoy'un çekici stilinin uyumuna bayıldık.

 

 

Son olarak geçtiğimiz hafta Acun Ilıcalı'nın büyük kızı Banu Ilıcalı'nın düğününde bir araya gelen ikili adeta nefes kesti. Şeyma Subaşı'nın siyah dumanlı göz makyajı, Burcu Esmersoy'un sade nude tonlardan oluşan makyajını biz çok beğendik. Sen ne düşünüyorsun?

 

BU GÖRÜNÜM İÇİN

URBAN DECAY NAKED 1 FAR PALETİ

L'Oréal Paris True Match

L'Oréal Paris False Lash Superstar Red Carpet

Urban Decay Vice Lipstick 714

BU GÖRÜNÜM İÇİN

BU GÖRÜNÜM İÇİN

URBAN DECAY NAKED 1 FAR PALETİ

L'Oréal Paris True Match

L'Oréal Paris False Lash Superstar Red Carpet

Urban Decay Vice Lipstick 714