Sıla: Dumanlı göz makyajı ve kuyruklu eyeliner’ı ile tüm bakışlar onun üzerinde!Popun güzel kraliçesi Sıla, yaptığı şarkılarla, güçlü kişiliği, stili ve tabii ki makyajıyla hepimizin gönlünü fethediyor. Günlük hayatında sade makyajlardan yana olan Sıla, davetlerde, çekimlerde ve konserlerinde ise buğulu göz makyajını ve kuyruklu eyeliner görünümünü sık sık tercih ediyor.

 

Sen de Sıla’nın bu makyaj stillerinden ilham almaya ne dersin?

 

Dumanlı göz makyajıyla Sıla

Klasik ama çok şık görünen, gece makyajının vazgeçilmezlerinden olan dumanlı göz makyajı, Sıla’nın güzel gözlerine de çok yakışıyor! Gözleri oldukça belirginleştiren dumanlı göz makyajını sen de kolayca deneyebilirsin!

Öncelikle göz kapaklarına bir primer uygulayarak işe başlayabilirsin. Ardından göz kapaklarına, açık gri göz farı uygulayıp, gözlerinin katlanma noktasına daha koyu gri renkte bir farı uygula. Sonrasında gözlerinin dış kısmına siyah bir göz farını hafifçe yukarı doğru uygulayıp, kedigözü efekti oluştur. Bolca maskara uygulayarak göz makyajını sonlandırabilirsin.

 

Kuyruklu eyeliner görünümüyle Sıla

Kuyruklu eyeliner görünümlerine herkes gibi biz de bayılıyoruz! Özellikle Sıla’ya bu göz makyajı stili çok yakışıyor! Belirgin bir kuyruklu eyeliner ve maskaradan oluşan göz makyajını ise genelde nude tondaki rujuyla tamamlıyor.

Eğer sen de Sıla gibi kusursuz bir kuyruklu eyeliner görünümü elde etmek istersen kolay uygulanabilir, keçe uçlu eyeliner’lardan yararlanabilirsin. Bu eyeliner ile önce gözünün dış kısmında kuyruğu oluşturup, ardından kirpik diplerine uygulayarak kolayca bu görünümü elde edebilirsin!

BU GÖRÜNÜM İÇİN

URBAN DECAY NAKED SMOKY FAR PALETİ

Maybelline New York Master Drama Göz Kalemi Siyah - Ultra Noir

Nyx The Curve Liner-Jet Black

Lancôme Grandiôse Liner Eyeliner

BU GÖRÜNÜM İÇİN

BU GÖRÜNÜM İÇİN

URBAN DECAY NAKED SMOKY FAR PALETİ

Maybelline New York Master Drama Göz Kalemi Siyah - Ultra Noir

Nyx The Curve Liner-Jet Black

Lancôme Grandiôse Liner Eyeliner