Sıra sende: January Jones'un altın manikürünü deneŞık manikürlere bir zaafımız olduğu aşikar! Güzel oyuncu January Jones'u altın manikürüyle gördüğümüzde de gözlerimizi tırnaklarından alamadık!

Yaldızlı manikür

Gündelik yaşamında uzun tırnak kullanmayı tercih etmeyen January Jones'u gördüğümüzde, bu gösterişli manikürü oynadığı rollerden biri için tercih ettiğini düşündük. Nedeni ne olursa olsun, gündelik stiline gösteriş katan bu dokunuşa hayran kaldık!

Siyah bir üst, İspanyol paça bir kot, havalı saçlar, büyük bir gözlük ve kırmızı dudaklar! Gündelik stilinin ne kadar havalı ve zamansız olduğunu söylememize gerek bile yok. January bu klasik stilini altın rengi takılarıyla daha trendi bir hale taşımış. Altın tırnakları ise stilinin doruk noktası. Sen de gündelik stiline elegan bir dokunuş katmak istersen, senin için hazırladığımız kolay adımları takip et.

Sıra sende

Birinci adım: Tırnaklarını düzgün bir şekilde törpüleyerek şekillendir. Tırnaklarının yanlarını törpüleyerek daha ince görünmesini sağlayabilirsin, bunu yaparken onlara badem şeklini vermeyi hedefle.

İkinci adım: Baz kat uygulamasıyla, tırnaklarının renklenmesini önle ve ojenle tırnağın arasında koruyucu bir katman oluştur.

Üçüncü adım: Altın tonlarında metalik bir ojeyi tırnaklarına uygula, istediğin opaklığı elde edene kadar iki veya üç kat sür.

Dördüncü adım: Manikürünü top coat ile koru. Top coat'unu bir kaç günde bir tekrar sürerek, manikürünün ömrünü uzatabilirsin.

Bu kadar kolay! Keyfini çıkar.

Gelişmelerden haberdar olun!

ok

Kullanım şartlarını ve koşullarını okudum.