Siyahları bir kenara kaldır: Baştan aşağı bembeyaz ünlülerArtık kış aylarını geride bıraktık, ilkbahar sezonunu resmi olarak açmış bulunmaktayız. Koyu renkli, siyah kıyafetleri artık gözümüz görmek istemiyor. Belli ki ünlüler de bizim gibi hissediyor çünkü baştan aşağı beyazlar içinde sokak stilinde karşımıza çıkıyorlar. Eğer stilinde tek renk kullanmak konusunda çekingensen, seni yazının devamına alalım. Ünlülerin de çok sevdiği baştan aşağı tek renk görünümü ile sen de bir fashionista olacaksın.

All in white

Geçtiğimiz kış aylarında 'all in black' akımı vardı. Baştan aşağı siyah giyinen kadınlar bizlere kışın sıcaklığını hissettiriyordu. Fakat bu modayı ilkbahar ve yaz sezonuna taşımamalıyız! İçimizi açan, bizlere yazın enerjisini hissettiren en güzel renk kesinlikle beyaz. Havaların ısınması ile birlikte ünlüler 'all in white' yani bembeyaz kıyafetleri ile karşımıza çıktılar. Biz bu akımı çok sevdik, seni de denemeye davet ediyoruz.

Baştan aşağı tek renk kullanmanın avantajları

Çünkü çok kolay!

Baştan aşağı beyaz giyinirken renk uydurma, eşleştirme vs gibi sorunlarımız ortadan kalkıyor. Sabahları uyandığında iki farklı parçayı birbirine uydurmakta zorlanıyorsan, aynı iki rengi giyerek modern ve şık bir görünüm oluşturabilirsin.

Editörün önerisi: Aynı iki rengi kombinlerken, içi parçanında renk tonunun aynı olmasına dikkat etmelisin. Yani kırık beyaz ile süt beyazını kombinlersen biraz amatör gözükebilirsin.

Serin tutar

Evet havalar henüz o kadar ısınmadı ama olsun. Yaz aylarında koyu renkler yerine beyaz tercih etmenin avantajını herkes çok iyi biliyordur. Koyu renkler ısıyı daha çabuk emdiği için, baştan aşağı beyaz giyinerek serin kalabilirsin.

Her makyaja uyum sağlar

Beyaz kıyafetler, hemen hemen her makyaj tarzı ile uyum sağlayabiliyor. İster doğal, ister dumanlı göz makyajını tercih et, baştan aşağı beyaz kıyafetin ile uyumlu görüneceksin.

Editörün önerisi: Güneş kendini göstermeye başladı, sen de gündüz saatlerinde dışarıya çıkmadan önce mutlaka güneş kremini cildine uygulamalısın. Ten makyajında kullandığın fondöten veya BB kremin içinde SPF korumasına özen göstermelisin.

BU GÖRÜNÜM İÇİN

Superstay 24H Fondöten 032 Golden

Maybelline Eyeliner Master Precise Siyah

Maybelline New York Falsies Push Up Drama Maskara Siyah

BU GÖRÜNÜM İÇİN

BU GÖRÜNÜM İÇİN

Superstay 24H Fondöten 032 Golden

Maybelline Eyeliner Master Precise Siyah

Maybelline New York Falsies Push Up Drama Maskara Siyah