Sokak şıklığı: Chiara'nın pürüzsüz cildinin sırrıChiara Ferragni, Paris Moda Haftası ilkbahar / yaz 2015 moda gösterileri arasında özendiren kusursuz cildi ile ilgi odağı oldu. Sokak stilleri denince akla gelen popülerliği kuşkusuz Chiara'nın; jet-set yaşam tarzına uyumlu bir güzellik rutini seçtiğini de bizlere kanıtladı. Chiara gibi kusursuz bir cilt görünümü için, tavsiyelerimizden yardım alabilirsin.

Nemlendir

Kuru ve normal ciltlerin günde iki kere nemlendirme uygulaması yapması gerekir (sabah ve akşam). Cilt tipinin ihtiyaçlarına cevap verecek bir ürün seçmen de bir o kadar önemli.

Cildini koru

Cilt tipin ne olursa olsun her fondöten uygulamasından önce yüzünü güneşten korumalısın. Vücut için olan korumalar yağlı olabileceğinden, BB krem uygulamasına yönelmeni önerebiliriz. Böylece tek bir ürünle hem cilt kusurlarını kapatacak hem de UV ışınlarının neden olabileceği erken yaşlanmaya karşı cildini koruyacaksın.

It-girl stil notları

Özgün stil bakış açısı Chiara'ya 2.7 milyon Instagram takipçisi ve yıllık 8 milyon dolar (evet, doğru okudun!) gelir kazandırdı. Bayan Ferragni, bugünse bizlere günlük bir hırkayı nasıl crop top bir bluzle kombinleyebileceğimizi gösteriyor. Güneşten açılmış dalgalı saçlar, sallantılı küpeler, elektrik mavisi bir çanta ve böğürtlen tadında dudaklar... İşte bu kadar!

 

BU GÖRÜNÜM İÇİN

Dream Pure BB Krem Light-Medium

BU GÖRÜNÜM İÇİN

BU GÖRÜNÜM İÇİN

Dream Pure BB Krem Light-Medium