Sokak stili: Milano Moda Haftası izlenimleri2015 Sonbahar/Kış sezonunun görücüye çıktığı Milano Moda Haftası; moda meraklılarının, ünlülerin, blogger ve moda ikonlarının katılımıyla gerçekleşti. 17 Ocak'ta başlayan etkinlikte, bizim odak noktamız defileye gelirken defileye çıkacak gibi giyinenlerin stilleri!

Sokak stillerinden öne çıkanlar:

- Sofistike:

Eskiden seksapelle öne çıkmak trendken, artık işler değişti. "Güçlü ve başarılı kadın" imajını öne çıkarmak isteyen modacılar; yüksek belli pantolonlar, uzun ve gösterişli mantolar, bol kazaklar ve daha maskülen parçalar tasarlayarak sofistike stilin mimarları oluyorlar.

- Bohem:

Milano Moda Haftası katılımcılarının, elegan parçaları sportif öğelerle tamamladıklarını görüyoruz. Uzun bir mantoyla birleştirilen sneaker'lar, dökümlü etekler ile siyah botlar ve tabii ki fedora şapkalar, bu stilin en güzel örnekleri.

- Uzun etek boyları:

Uzun manto ve etek boyları, bohem ve sofistike denince akla ilk gelen detaylardan. Dekolteden kaçınarak varolanı saklamaya yönelik olan bu tarz, merak uyandırıyor ve tüm dikkati detaylara çekiyor.

-Nude makyaj:

Makyajlar sezon trendine uygun olarak nude tonlarda.

- Minimal aksesuarlar:

Sade ama detaylarıyla veya renkleriyle dikkat çeken gözlükler, altın rengi abartısız takılar; bu stili zamansız ve sofistike hale getiren önemli etkenlerden.

-Portföy çanta:

Özellikle deri portföyler, sofistike ve bohem tarzın bir numaralı parçaları. Bir tane edinirsen yıllar boyu eskimeyecek, kurtarıcı bir parçaya sahip olabilirsin.

-Kontrast renkler:

Çizgili ve düz, lacivert ve turuncu, siyah ve sarı gibi kontrast yaratan zıt renkler; "çok güzel olmuşsun" dedirten başlıca stil öğeleri.

 

BU GÖRÜNÜM İÇİN

LOréal Paris CC Krem Nude Magique

BU GÖRÜNÜM İÇİN

BU GÖRÜNÜM İÇİN

LOréal Paris CC Krem Nude Magique