Sonbaharın en sevilen parçası: Trençkotları nasıl kombinleyebilirsin?Sonbahar denilince akla gelen en önemli moda parçası kuşkusuz trençkotlardır. İster gece, ister gündüz kullanabileceğimiz trençkotlar, günümüzde hemen hemen her renkte üretiliyor. Ama bizim tercihimiz, trençkotla birleşen bej rengidir. Görülen o ki, bu sadece bizim tercihimiz değil, ünlülerde bej tonlarındaki trençkotlardan vazgeçemiyor. İster taytımızın üzerine, ister gece elbisesimizin üzerine giyebileceğimiz bu parçayı giymeden bir sonbahar geçirmeyi tahmin edemiyoruz. Gelin hep birlikte ünlüler trençkotları nasıl kombinlediklerine göz atalım!

Karlie Kloss

Uzun boyu ve ince fiziğiyle hayran olduğumuz Karlie Kloss, trençkotunu senenin modası deri pantolon ve siyah topuklu botları ile kombinledi. Önünü açık bıraktığı trençkotunun içine gömlek ve gri triko giymeyi tercih eden ünlü model, sokak stili ile bizlere ilham olmaya devam ediyor.

Emmy Rossum

Emmy Rossum, günlük stilinde trençkotlardan vazgeçemiyor. Spor taytının üzerine giydiği trençkotunun önünü kapatan Emmy, günlük stilinde oldukça rahat ve abartısız giyinmeyi tercih ediyor.

Laura Whitmore

Gece dışarı çıkarken nasıl bir mont giyeceğine karar veremiyor musun? Özellikle mini elbise giydiğinde sen de Laura Whitmore gibi trençkot giyerek hem şık görünüp hem de soğuktan korunabilirsin.

Jennifer Lopez

Ünlü şarkıcı Jennifer Lopez, sokak stilinde çoğunlukla rahat ve salaş giyiniyor. Kırmızı halıdaki çekici ve feminen stilinin aksine sokak stilinde maskülen giyinmeyi seven ünlü şarkıcı, trençkotunu siyah bol pantolonu ile kombinledi.

Liv Tyler

Trençkotları farklı kombinlemenin bir yolu da, uzun çizmelerdir. 2015 yılına damgasını vuran diz üstü çizmeleri trençkotun ile kombinleyerek gizemli ve şık bir stil oluşturabilirsin.

BU GÖRÜNÜM İÇİN

LOréal Paris Mascara False Lash Superstar

L'Oréal Paris True Match

LOréal Paris Ruj Kalıcı Etkili - Infaillible 113 Invincible Sable

Loreal Paris Super Liner Extra Black Gloss

BU GÖRÜNÜM İÇİN

BU GÖRÜNÜM İÇİN

LOréal Paris Mascara False Lash Superstar

L'Oréal Paris True Match

LOréal Paris Ruj Kalıcı Etkili - Infaillible 113 Invincible Sable

Loreal Paris Super Liner Extra Black Gloss