Sünger Bob'lu pişti: Chiara Ferragni vs. Rita Ora

Moschino'nun tasarımcısı Jeremy Scott, 2014 Sonbahar için renkli ve çılgın kıyafetler tasarladı. Şarkıcı Rita Ora ve blogger Chiara Ferragni bu trendi podyumlardan sokaklara taşıdı.

İki moda ikonu da İtalyan markanın en çok konuşulan elbiselerinden birini tercih etti. Bu stilin dikkat çekiciliği nedeni ile sokak stili fotoğrafçılarının da gözünden kaçmıyor! Sünger Bob'lu bu elbiseler daha çok konuşulacağa benziyor.

Cüretkar Rita Ora

Moschino'nun ses getiren elbisesini cürektar Rita Ora'nın ilk deneyenler biri olması pek de şaşırtıcı değil! Rita Ora bu elbiseyi singleı 'I will never let you down'ın tanıtımında giydi. Stilini nude bir ten, mercan dudaklar ve birkaç kat maskara ile tamamladı.

Moda Tutkunu Chiara Ferragni

Chiara Ferragni'nin stili bizi daha çok şaşırttı diyebiliriz. Blogu The Blonde Salad'ın başarısı ile 8 milyon dolar servetin sahibi Chiara'nın, çılgın Rita'ya göre, daha şık ve klasik bir dolabı var.

Chiara sünger boblu elbisesini Milano Moda Haftası'nda giydi. Rita Ora'ya göre daha cesur davranarak elbisesini tamamlamak için Sünger Bob'lu çanta ve ayakkabı ile tercih etti. Nude bir ten makyajı ve lip glossla stilini tamamladı.

Aklımızda ise iki soru var: Hangi stil senin favorin? Ve denemeye cesaretin var mı?

 

 

BU GÖRÜNÜM İÇİN

Watershine Parlatıcı 500/600 Clearly Cle

BU GÖRÜNÜM İÇİN

BU GÖRÜNÜM İÇİN

Watershine Parlatıcı 500/600 Clearly Cle