Survivor güzeli: Serenay Aktaş!Serenay Aktaş, 1993 doğumlu, oyuncu ama aslında Futbolcu. Evet evet, bu güzel kızımız aslında futbol oyuncusu. İsmini yeni yeni duymaya başlamış olabilirsin ama aslında uzun zamandır oyunculuk yapıyor. Senin için Serenay Aktaş'ın kariyerine ve güzellik stillerine kısa bir yolculuk yaptık!

Bu kızı nereden tanıyorum?

Gözünün aşinalığının olması, aslında Serenay'ın bir çok dizide yer almasından. 15 yaşında futbol oynamaya Zeytinburnu Spor'da başlayan güzel ardından Antalyaspor'a santrafor olarak transger oldu. Hem oyunculuğu hem natürel güzelliği Serenay'ın çabuk fark edilmesini sağladı ve oyunculuğa Kanıt dizisinde yer alarak adım attı.Hemen ardından ise, Türk Malı ve Yahşi Cazibe adlı komedi dizileri ile oyunculuk alanında ilerlemeye başladı. Ardından Kalbim Seni Seçti ve Alemin Kralı adlı projelerde kendini gösterdi.

Konuk oyunculuktan yükselip cast olarak yer aldığı ilk yapım Arka Sıradakiler dizisi oldu. Bu dizide Gülüm karakteri ile tanındı. Ardından Muhteşem Yüzyıl'ın Ayşe Hatun'u, Çılgın Dersane 3'ün Mervesi geçtiğimiz yıl Survivor Ünlüler yarışması ile adını iyiden iyiye duyurdu. Bu yarışmadan 91 günün sonunda elendi. Survivor adlı TV yarışmasının ardından bu hafta vizyona girecek olan Figüran adlı filmde rol aldı. Kaçak Gelinler adlı dizide ise Pınar adlı karakterle tekrar karşımıza çıktı. Serenay şimdilerde Survivor All Star programı ile tekrar karşımızda.

Peki ya güzellik stilleri?

Serenay genellikle doğal güzellik stilleri ve nude makyaj tercihleri ile karşımıza çıkıyor. Arada renklenmek için, kırmızının cazibesine kendini bırakmayı da eksik etmiyor. Serenay'ın güzellik stillerinden ilham almak için senin için derlediğimiz fotoğraflara göz atmayı unutma!

Gelişmelerden haberdar olun!

ok

Kullanım şartlarını ve koşullarını okudum.