Tarafını seç, bu yaz en şık sen ol!

Havalar yavaş yavaş ısınırken senin de aklın yazlık kombinlerde, değil mi? Ünlü modellerin yazlık kombinlerinden ilham almaya başladık bile. Yazın en çok giymeyi tercih ettiğimiz kot şortları bir de Alessandra Ambrosio ve Selena Gomez üzerinde inceleyelim. Ünlü güzeller sokak stilinde hem rahat hem de şık kombinleri ile dikkat çekiyorlar. Sen hangisinden ilham alacaksın?

Alessandra Ambrosio

Ünlü model Alessandra, güneşli Los Angeles günlerinde kot şortu ve beyaz t-shirtini üzerinden çıkarmıyor. Uçları püsküllü kot şortunu kalın kahverengi kemeri ve bağcıklı sandaletleri ile kombinleyen Alessandra, bizleri kendine hayran bıraktı. Hem bu kadar sade, hem de şık görünen kombinleri sık sık göremiyoruz. 2016 yılının trendlerinin başında gelen bilekten bağlı sandaletleri, sen de kısa şortların ve eteklerin ile kombinleyebilirsin.

Ünlü model Alessandra Ambrosio, günlük hayatında yoğun makyajdan kaçınıyor. Büyük güneş gözlüğü ve neredeyse 'no make up' görünümü ile ünlü model tam bir ilkbahar kızı! Sen de güneşli havalarda dışarı çıkarken, mutlaka güneş kremi veya içinde SPF bulunan makyaj malzemeleri tercih etmelisin.

Selena Gomez

Sempatik şarkıcı Selena Gomez, püsküllü kot şortu ile en az Alessandra kadar çekici görünüyor. Selena, dar beyaz üstü ve süet botları ile adeta bohem bir görünüm oluşturmuş. Saçlarını ensede topuz yapmayı tercih eden ünlü şarkıcı, sade ama aydınlık bir makyaj tercih ediyor. 2016 yılının en sevilen trendlerinden strobing etkisini gördüğümüz makyaında, şeftali tonları ağırlıkta. Selena Gomez, parlak ceketi ve süet botları ile akşamüstü veya gece saatlerinde kullanabileceğin ideal bir görünüm sunuyor. Denemey ne dersin?

BU GÖRÜNÜM İÇİN

LOréal Paris Mascara False Lash Superstar

L'Oréal Paris True Match

Lancôme Juicy Shaker Apri-cute (kayısı) 102 Ruj

BU GÖRÜNÜM İÇİN

BU GÖRÜNÜM İÇİN

LOréal Paris Mascara False Lash Superstar

L'Oréal Paris True Match

Lancôme Juicy Shaker Apri-cute (kayısı) 102 Ruj