Taylor Hill: Büyüleyici makyajından ilham al!Şu sıralar Çağatay Ulusoy ile beraber rol aldığı reklam filmiyle adından söz ettiren güzel model Taylor Marie Hill, Victoria's Secret'ın yeni koleksiyonunu tanıttığı davette gene göz kamaştırdı! Şimdi, onun bu görünümüne biraz daha yakından bakmaya ve ilham almaya ne dersin?

Taylor'un ten makyajı

Taylor Hill'in cildi, kusursuz görünüyor! Sen de ten rengine uygun, Maybelline New York Affinitone gibi bir fondötenle harika bir cilt görünümü oluşturabilirsin. Fondöteni, makyaj süngeri, fondöten fırçası veya parmak uçlarınla tüm yüzüne ve renk farkı olmaması için boynuna uygulayabilirsin.

Ardından, yanaklarına renk katmak için pembe tonlarındaki NYX Highdefinition Grinding Menage A Trois allığını yanak oyuklarına uygulayıp, aydınlatıcını elmacık kemiklerinin üzerine uygulayarak ışıldayan bir görünüm oluşturabilirsin.

Göz makyajı

Taylor'un bakışları, aslında doğal görünümlü gür kaşlarıyla daha yoğun görünüyor. Sen de kaşlarının seyrek kısımlarını kaş kalemin ile doldurup benzer bir görünüm elde edebilirsin.

Göz kapaklarına açık kahve tondaki göz farını uyguladıktan sonra, Maybelline New York Master Precise Eyeliner yardımıyla kuyruklu eyeliner elde edip, birkaç kat maskara ile göz makyajını sonlandırabilirsin.

Dudak makyajı

Taylor da Victoria's Secret meleklerinin klasiği olan dudak parlatıcısını tercih etti. Dudakların olduğundan daha dolgun görünmesini sağlayan dudak parlatıcıları görünümüne ışıltı katmak için ise ideal! Pembe tonlarındaki Nyx Mega Shine Juicy Pink dudak parlatıcını uygulayarak dudak makyajını tamamlayabilirsin.

Güzel model Taylor Hill'in makyajını hemen denemeye var mısın?

BU GÖRÜNÜM İÇİN

Maybelline Fondöten Affinitone 16 Vanilla Rose

Maybelline Eyeliner Master Precise Siyah

NYX Mega Shine Parlatıcı Juicy Pink

NYX Highdefinition Grinding Allık Menage A Trois

BU GÖRÜNÜM İÇİN

BU GÖRÜNÜM İÇİN

Maybelline Fondöten Affinitone 16 Vanilla Rose

Maybelline Eyeliner Master Precise Siyah

NYX Mega Shine Parlatıcı Juicy Pink

NYX Highdefinition Grinding Allık Menage A Trois