Taylor Swift, Bianca Balti'ye karşı: Retro makyajların savaşı

Bugün elegan makyajların savaşına seyirci olacaksın: başrollerde ise Taylor Swift ve Bianca Balti var. Bu iki ünlü de makyajlarında her zaman mavi gözlerini vurguluyorlar. Kuşkusuz, renkli gözler için uygun makyajı seçmek çok da kolay değil: herkesin isteği ise doğal güzelliği gölgelemeden çekiciliği ön plana çıkarmak ve çok fazla kontrast yaratmadan göz rengiyle uyumlu renkler kullanmak.

Kararını vermeden önce, bu iki yıldızın makyaj stillerini keşfetmeye ne dersin?

Taylor yoğunluğu seçti

Taylor'ın gözleri çok büyük olmasa da şekil itibariyle uzun, bu nedenle sıklıkla eyelinerı tercih ediyor ve böylece göz şeklini vurguluyor. Şarkıcı sarışın olmasına rağmen göz makyajında siyah tonlarını kullanıyor.

Katıldığı son davette ise, yıldız göz rengini ön plana çıkaran gümüş tonlarını kullanmayı seçti ve gümüş farını üst kirpik çizgisine uyguladı. Öte yandan siyah eyelinerla gözlerinin daha uzun gözükmesini sağladı. Volüm veren maskarası ile ön plana çıkan kirpikleri ise sarı saçları ile şık bir kontrast yakaladı.

Bianca minimalizmi seçti

Çoğu zaman L'Oréal Paris'in güzel elçisi tamamen doğal makyajları tercih ediyor, tıpkı şimdi olduğu gibi. İtalyan aktrist bu sefer gözlerini siyah eyelinerdan yardım alarak ön plana çıkarmayı tercih etti ve makyajına retro bir hava kattı.

Çok fazla makyaj yapmayan ve Bianca gibi büyük gözlere sahipler için eyeliner harika bir tercih. Birkaç dakikada havanı değiştirebilir, ten rengi bir ruj yardımıyla makyaj stilini tamamlayabilirsin.

Bize yardım eder misin? Karar vermekte bir hayli zorlanıyoruz!

BU GÖRÜNÜM İÇİN

Maybelline Göz Kalemi Gri Master Drama Grey

BU GÖRÜNÜM İÇİN

BU GÖRÜNÜM İÇİN

Maybelline Göz Kalemi Gri Master Drama Grey