Taylor Swift: Yılın en seksi gülüşü unvanını nasıl elde ettiÜnlü şarkıcı ve trend belirleyici Taylor Swift, çekiciliğini tescilledi! Sarı saçları, mavi gözleri ve dolgun dudaklarıyla Barbie bebekleri andıran Swift'e, ünlü marka Victoria's Secret tarafından "Yılın en seksi gülüşü" unvanı verildi. Sen de bu gülüşü elde etmek ister misin?

Sıra sende

Taylor'ın seksi gülüşüne giden yol buradan geçer!

2014'ün en çekicisi

Her görüntüsü elegan bir stili yansıtan Taylor Swift'in, yılın en seksi gülüşü unvanına sahip olması hiç şaşırtıcı değil. Çünkü o, her zaman makyajıyla zarif "pin-up" tarzını bütünlüyor ve bu sayede parlıyor!

Hangi ruju kullanıyor?

Kesinlikle parlak kırmızı! Nar çiçeğine kaçan bu ton, Taylor Swift'in sarı saçları, açık teni ve mavi gözleriyle uyum içinde. Dolgun dudaklarını süslemeyi seçtiği ruju, genellikle mat olarak uygulamayı seviyor.

Neyle tamamlıyor?

Taylor'ın favori makyaj stili de, kıyafet tercihlerinde olduğu gibi retro ve feminen. Bu stilin temel öğeleri olarak; ince çekilmiş kuyruklu eyeliner, dolgun kirpikler ve sade, bebek gibi bir teni tercih ediyor.

Uygulamasının sırrı ne?

Taylor'ın dikkat çekici dudaklarının ilk adımı, uygulama öncesinde dudaklarına kırmızı bir kalem çekerek çerçeve çizmek.

İpucu: Ruj öncesinde diş fırçasıyla nazik hareketler yaparak dudaklarına peeling uygularsan, dudakların ruj için mükemmel bir zemin haline gelecektir.

Bu canlı kırmızı tonunu nemli bir fırçayla uygulamak, Taylor'in ikinci sırrı. Ruju sürdükten sonra fazlalıkları peçeteyle silmek de, kırmızı ruj sürmenin kilit noktalarından. Son olarak pamuklu çubukla taşan kısımlara ufak bir dokunuş yaparak Taylor'ın feminen ve parlak dudaklarına sahip olabilirsin!

BU GÖRÜNÜM İÇİN

Rouge Caresse Ruj 401 Rebel Red

BU GÖRÜNÜM İÇİN

BU GÖRÜNÜM İÇİN

Rouge Caresse Ruj 401 Rebel Red