Trend alarmı: Salopetler geri döndü!Tek parça kıyafetler yaz mevsimi için bizlere inanılmaz kolaylık sağlıyorlar! Daha çok 90’lı yıllarda hızlı bir yükselişe geçen salopetler, bu sezon geri döndü! Koyu, açık hatta renkli, etek, şort ya da pantolon formundaki farklı salopetleri bu yaz gardırobundan eksik etmesen iyi edersin. En ünlü yıldızlar bile salopet giyerken, senin de modadan geri kalmaman gerekir!

 

Bakalım ünlüler salopeti nasıl kombinlemişler?

 

Blake Lively

Siyah bir salopet giyen güzel aktris Blake Lively, salopetin içine klasik, beyaz bir bluz giymeyi tercih etmiş. İkinci çocuğuna hamile olan Blake Lively, topuklu ayakkabılara şimdilik veda ettiği için bu görünümünü düz makosenleri, siyah çapraz çantası ve ‘’yok gibi görünen makyajı’’ ile tamamladı.

 

Taylor Swift ve Kourtney Kardashian

Ünlü şarkıcı Taylor Swift New York caddelerinde dolaşırken paparazzilere yakalandığında alışık olmadığımız bir görünümdeydi. Beyaz spor ayakkabıları ve kot, salopet eteği ile onu nadiren gördüğümüz spor bir şıklık içerisindeydi. Ancak dudaklarından bluzuyla uyumlu pembe rujunu da ihmal etmemişti.

Kardashian ailesinin üyelerinden Kourtney Kardashian da kot, şort salopetiyle görüntülendi. Salopetinin içerisine beyaz gömlek giymeyi tercih eden Kourtney, makyajında ise nude dudakları tercih etti.

 

Süper modellerin salopet seçimi

Ünlü modeller de yaz kombinlerinde salopeti tercih ediyorlar. Victoria’s Secret modellerinden Alessandra Ambrosio, pantolon salopetini, beyaz atlet ve leopar desenli Vans marka spor ayakkabılarıyla tamamladı.

Bir başka güzel model Elsa Hosk ise 70’li yıllara gönderme yapan, bol paçalı, yüksek belli salopetiyle oldukça şık görünüyordu.

BU GÖRÜNÜM İÇİN

Loreal Paris Allık - True Match 340S Sandy Pink Blush

Lancôme Rouge In Love 200B Ruj

BU GÖRÜNÜM İÇİN

BU GÖRÜNÜM İÇİN

Loreal Paris Allık - True Match 340S Sandy Pink Blush

Lancôme Rouge In Love 200B Ruj