Trend avcısı: Selena Gomez'in havaalanı stilini nasıl buldun?Başarılı şarkıcı Selena Gomez konser için Tokyo'ya uçtu. Havaalanında görülen Selena, rahat kıyafetleri ve kendine has stili ile dikkatleri çekti. Oldukça mutlu ve keyifli görünen Selena, belli ki vereceği konser için çok heeyecanlı! Şimdi Selena Gomez'in havaalanı görünümüne yakından bakalım, belki de senin için ilham kaynağı bu haberdedir, ne dersin?

Havaalanı kombini

 

Selena Gomez, sokak stilinden tut da kırmızı halı görünümüne kadar her yerde şık görünmeyi başarıyor. Yeni trendleri denemekten çekinmeyen başarılı şarkıcı, Tokyo havaalanında yeşil eşofmanı, siyah crop topu ve sezonun trendi kot ceketiyle görüldü. Selena bu görünümü ile hem rahat hem de şık olmayı başardı. Sen de dışarda giymeye çekindiğin eşofmanlarını artık rahatça sokakta giyebilirsin. Altına giyeceğin sneakers ile sen de Selena gibi rahat ve şık görünebilirsin. 

 

Seyahat makyajı

 

Yolculuğa çıkarken hem fresh görünmek hem de bakımlı olmak zordur. Sen de yolculuğa çıkarken ten makyajında BB krem veya CC krem ile ten rengini eşitleyebilir, canlı görünmek için de elmacık kemiklerine pembe tonlarında allığını uygulayabilrsin. Yolculuk süresinde kuruyan dudakların için yanında lip balm taşımayı ihmal etmemelisin. Eğer uzun bir yolculuğa çıkıyorsan yanına alacağın termal su sayesinde sadece birkaç fıs ile ferahlayabilirsin. 

BU GÖRÜNÜM İÇİN

LOréal Paris CC Krem Nude Magique

VICHY TERMAL SUYU

Maybelline New York Allık - Master Heat Affinitone Blush 60 Cosmopolit

BU GÖRÜNÜM İÇİN

BU GÖRÜNÜM İÇİN

LOréal Paris CC Krem Nude Magique

VICHY TERMAL SUYU

Maybelline New York Allık - Master Heat Affinitone Blush 60 Cosmopolit