Upuzun kirpikler için ihtiyacın olan tek maskaraYeni makyaj ürünlerini denemeyi ve yorumlarımızı paylaşmayı çok sevdiğimizi biliyorsun! Bu hafta, takma kirpik takmadan, upuzun kirpiklere kavuşmak isteyenlerin tutkunu olacağı NYX Double Stacked Maskarayı inceledik.

Neden sevdik?

 

 

 Kirpikleri anında uzatan Nyx Double Stacked maskara üç kolay adımda uygulanabiliyor. Üstelik bu maskara gün içinde asla dökülme yapmıyor. Kolayca uygulanmasının yanı sıra; makyaj çıkarıcısı yardımıyla kolayca da temizlenebiliyor.

En etkili uygulama için nasıl kullanmalı?

 

 

Nyx Double Stacked maskarayı satın aldığında yukarıda gördüğün iki ayrı tüp beraber geliyor. Baz ve top coat olarak kullanacağın tüp siyah olan, naylon fiber içerikli diğer tüp ise beyaz olan. Ürün üç adımda uygulanıyor ve ben bu uygulamayı oje uygulamasına benzetiyorum. Oje sürmeden önce nasıl baz kat uyguluyor, sonra ojeyi sürüyor en son top coat uyguluyorsak bu ürünü uygularken de aynı yolu izliyoruz. Sonuçlar son derece etkili! Elde ettiğimiz upuzun ve simsiyah kirpikler, özel günlerde takma kirpik kullanmadan da etkili göz makyajları yapabileceğimizi gösteriyor! 

Biz Nyx Double Stacked maskarayı çok sevdik ve makyaj çantamızda onun için özel bir yer ayırdık bile! Ya sen?

BU GÖRÜNÜM İÇİN

Nyx Double Stacked Mascara

BU GÖRÜNÜM İÇİN

BU GÖRÜNÜM İÇİN

Nyx Double Stacked Mascara