WIMBLEDON 2016: Ünlüler tenis maçında!

Wimbledon Tenis Turnuvası ünlüleri bir araya getirdi! İngiltere'de gerçekleşen etkinliğe dünyanın her yerinden ünlüler neredeyse akın etti. Maçı pür dikkat izleyen tenis severler, görünümleriyle de bizleri televizyon karşısına kilitlediler. Dünyanın en eski ve en prestijli Tenis Turnavası olan Wimbledon'a gelen ünlüler, klasik ve asil kıyafetleri ile bizden tam puan aldılar. Bakalım, ünlüler Wimbledon Tenis Turnuvası'nda nasıl görünüyorlar?

Irina Shayk

 

L'Oréal Paris güzellik elçilerinden Irina Shayk, maçı izlemeye erkek arkadaşı Bradley Cooper ile birlikte geldi. Birlikte oldukça keyifli ve mutlu görünen çift, belli ki tenis maçlarını hiç kaçırmıyorlar. Pür dikkat maçı izleyen Irina Shayk, doğal güzelliği ve enerjisi ile dikkat çekti. Asil ve klasik stilinden uzaklaşmayan Irina Shayk, bizden tam puan aldı.

Kate Middleton

Kate Middleton, sarı diz altı elbisesi ile tribünlerin en dikkat çekici ismiydi. Kahverengi saçları ve doğal makyajı ile etkinliğe katılan Kate Middleton, ince eyelinerı ve bronz ten makyajı ile ideal bir yaz makyajı yapmıştı. Günlük hayatında yoğun makyaj tercih etmeyen Kate, her hali ile çok şık görünüyor!

Sienna Miller

Sienna Miller, kiremit rengi elbisesi ve siyah gözlükleri ile bohem stilini gözler önüne serdi. Casual stilini siyah gözlükleri ve çantasıyla şıklaştıran Sienna, makyajında nude rujunu tercih etti.

Suki Waterhouse

Tam bir tenis fanatiği olan Suki, maçı izlerken oldukça heyecanlı görünüyordu. Aydınlık ten makyajı ve pürüzsüz cildi ile göz kamaştıran Suki WaterHouse, yaz makyajının olmazsa olmazı dudak parlatıcısı ile dikkatimizi çekti. Sen de şeffaf dudak parlatıcını bu yaz çantandan çıkarmamalısın.

Anna Wintour

Klasik stilinden vazgeçmeyen Anna Wintour, diz altı elbisesi ve siyah gözlükleri ile bizleri şaşırtmadı. Wimbledon Tenis Turnuvası'nı yakından takip eden Anna Wintour, şıklığından ödün vermedi.

BU GÖRÜNÜM İÇİN

L'Oréal Paris Ruj - Infaillible Mega Gloss 206 For The Ladies

BU GÖRÜNÜM İÇİN

BU GÖRÜNÜM İÇİN

L'Oréal Paris Ruj - Infaillible Mega Gloss 206 For The Ladies