Yasemin Allen'ın favori makyaj stilleriBaşarılı oyuncu Yasemin Allen, kusursuz tenine yaptığı makyajlarla bizleri büyülüyor. Farklı farklı makyaj stillerini deneyimlemeyi seven Yasemin, Instagram’dan bunları bizimle paylaşıyor. Şimdi senin için Yasemin’in en beğendiğimiz 5 makyajını seçtik. Bakalım senin favorin hangisi olacak?

Sıcak ten görünümü

Yasemin Allen, keskin kontür görünümü yerine bronzer ile yüz hatlarını belirginleştirmeyi seviyor. Sen de yüzünde doğal geçişleri seviyorsan, bronzerın ile elmacık kemiklerini belirginleştirebilirsin. İçinde kızıllık bulunan bronzerlar sonbaharda seni daha sıcak gösterecektir.

Kırmızı dudaklar

Yasemin Allen yoğun makyaj yerine daha lokal makyajlar yapmayı seviyor. Yani gözlerine odaklandığında dudaklarını sade tutuyor veya tam tersi. Arabada çektiği selfie ile beğeni toplayan Yasemin, burada da sadece dudaklarına kırmızı ruj sürmüş. Gözlerinde neredeyse sıfır makyaj olan başarılı oyuncu, makyajını bu sayede dengeliyor.

Hacimli kirpikler

Yasemin Allen, makyaj yapmasa dahi kirpiklerini mutlaka belirginleştiriyor. Böylece ela gözlerini ön plana çıkaran Yasemin, doğal makyajını böylece tamamlıyor. Sen de okulun ilk günü sadece BB kremin ve maskaran ile kusursuz görünebilirsin. 

Kedi gözü makyajı

Gözlerinde yoğun dumanlı bakışlar yerine kedi gözünü tercih eden Yasemin, klasik stilden şaşmıyor. Genç yaşına ve enerjisine uygun makyajları seven başarılı oyuncu, göz makyajında ince ve kuyruklu eyeliner modelini seviyor. 

Soğuk tonlar

Yasemin Allen'in pembe, mavi gibi canlı makyajlar yaptığını pek görmüyoruz. Genellikle soğuk tonları seven Yasemin, bu stili kendine çok yakıştırıyor. Koyu bordo, toprak tonlarındaki göz makyajı ile oldukça asil görünen Yasemin, makyaj stilleri ile bizi kendine hayran bırakıyor. 

BU GÖRÜNÜM İÇİN

Lancome Hypnose Mascara

Lancôme Hypnôse Palette St03 Göz Farı

Lancôme Rouge In Love Lipstick 208 Ruj

BU GÖRÜNÜM İÇİN

BU GÖRÜNÜM İÇİN

Lancome Hypnose Mascara

Lancôme Hypnôse Palette St03 Göz Farı

Lancôme Rouge In Love Lipstick 208 Ruj