Yaz aylarının vazgeçilmezi: Dudak parlatıcılarıYaz aylarında makyaj çantamızın vazgeçilmez makyaj malzemelerinden biri kesinlikle dudak parlatıcıları! Işıltılı görünümleri her makyaja çok yakışan dudak parlatıcıları sayesinde görünümüne anında daha aydınlık bir hava katabilirsin. Eğer sen de bizim gibi makyaj çantanda renk renk dudak parlatıcıları olmadan yapamıyorsan, dudak parlatıcıları hakkındaki bu gerçekleri de öğrenmen gerek!

 

1.Muhteşem dolgun dudak görünümü

via GIPHY

İnce dudaklarının olduğundan daha dolgun görünmesini mi istiyorsun? Dudak parlatıcıları senin için ideal! Hangi renkte dudak parlatıcısı seçersen seç, dudağının özellikle üst kısmına çok hafifçe taşırarak sürersen dolgun dudak efekti oluşturabilirsin. Ayrıca dudağının üst kıvrımına az miktarda aydınlatıcı uygulayarak da bu efekti arttırabilirsin.

 

2.Çok kolay uygulama

via GIPHY

Rujlar kadar yoğun pigmentlere sahip olmadıkları için dudak parlatıcıları oldukça kolay uygulanırlar. Parlatıcının fırçasıyla alt ve üst dudağına uygulaman yeterli. Özellikle acelen varsa dudak parlatıcıları pratik uygulanışları ile harika bir tercih olur.

 

3.Islak dudaklar çok çekici

via GIPHY

Bu sezonun trendi olan ıslak makyaj ıslak dudaklarla harika bir uyum yakalıyor! Özellikle pembe, kırmızı gibi tonlardaki dudak parlatıcılarıyla oluşan ıslak dudak görünümü bizce çok çekici görünüyor.

 

4.Harika tat ve koku

via GIPHY

Sen de dudak parlatıcılarının harika kokulara ve çeşitli meyvemsi tatlara sahip olduğunu fark ettin mi? Dudak parlatıcını sürdüğünde burnuna gelen bu hoş koku sayesinde kendimizi çok iyi hissediyoruz!

BU GÖRÜNÜM İÇİN

L'Oréal Paris Ruj - Infaillible Mega Gloss 206 For The Ladies

Lancôme Lip Lover 337 Ruj

Nyx Butter Gloss Sugar Cookie

BU GÖRÜNÜM İÇİN

BU GÖRÜNÜM İÇİN

L'Oréal Paris Ruj - Infaillible Mega Gloss 206 For The Ladies

Lancôme Lip Lover 337 Ruj

Nyx Butter Gloss Sugar Cookie