Yüksek Sosyete'nin Cansu'su Hazar Ergüçlü'yü yakından tanıyalım!

Onu ilk Kuzey & Güney dizisinde tanımıştık, daha sonra Medcezir dizisindeki hayat dolu Eylül karakteriyle kariyeri oldukça yükselişe geçti. Şimdilerde ise daha yeni başlamasına rağmen reyting rekorları kıran Yüksek Sosyete dizisinde başrolde! Başarılı oyuncu Hazar Ergüçlü'yü daha yakından tanımaya ne dersin?

 

Kim bu güzel oyuncu?

 

 

1992, Kıbrıs, Lefkoşa doğumlu Hazar Ergüçlü'yü biz Kuzey & Güney dizisiyle tanısak da, oyunculuğa adımı Gölgeler ve Suretler filmiyle attı. Sonrasında da Açlığa Doymak ve Benim Dünyam filmlerinde de rol aldı.

 

 

Cool bir tarza sahip olan Hazar'ı dizilerde her ne kadar şık ve gösterişli kıyafetlerle görmeye alışık olsak da Instagram hesabından anladığımız kadarıyla günlük hayatında ''vintage'' kıyafetleri giymeyi çok seviyor.

 

 

Ayrıca bu vintage tarzı güneş gözlüklerine bile yansıtıyor!

 

 

Hem Medcezir'de hem de Yüksek Sosyete'de beraber rol aldığı, Meriç Aral'la da oldukça yakın arkadaşlar. Bu arada dizide Ece karakterini canlandıran Meriç Aral'ın tarzını da ne kadar beğendiğimizi söylemeden geçmeyelim.

Hazar Ergüçlü'nün davet makyajından ilham al!

 

 

Katıldığı bir davette gümüş rengi, ışıltılı, asimetrik kesim bir elbise tercih eden Hazar Ergüçlü, sence de çok şık görünmüyor mu? Arkada gergin şekilde topladığı saçları ve gözlerini belirginleştiren göz makyajıyla da şık görünümünü pekiştirmiş.

 

Sen de Hazar Ergüçlü'nün dumanlı göz makyajından ilham almak istersen; kirpik diplerini siyah göz kalemiyle çerçeveledikten sonra göz kapaklarına gri tondaki göz farını uygulayıp, gözlerinin dış kısmına siyah giz farını uygula ve far fırçanla her iki rengi harmanla. Bolca maskarayla da görünümünü tamamla. İşte bu kadar!

BU GÖRÜNÜM İÇİN

YVES SAINT LAURENT GÖZ FARI

Maybelline Colossal Kajal 2 Extra Black

Yves Saint Laurent Baby Doll Maskara

BU GÖRÜNÜM İÇİN

BU GÖRÜNÜM İÇİN

YVES SAINT LAURENT GÖZ FARI

Maybelline Colossal Kajal 2 Extra Black

Yves Saint Laurent Baby Doll Maskara