loader

Bu yaz denemen gereken 8 yaratıcı tırnak sanatı

Favoriye Ekle
 Bu yaz denemen gereken 8 yaratıcı tırnak sanatı

Ojesiz dışarı adım atmayanlardansan, doğru yerdesin. Özellikle yaz aylarında renkli tırnak sanatı yapmaya biz bayılıyoruz! Yazı simgeleyen meyveler, ağaçlar ve çiçekleri tırnaklarına yansıtarak yazın en havalı kızı sen olabilirsin. Sosyal medyanın en yaratıcı #nailart örneklerini senin için bu yazıda bir araya getirdik. Bakalım tırnaklarını renklendirmeye hangisinden başlayacaksın?

En yaratıcı tırnak sanatı modelleri

null

Bu yazın en trend meyvesi ananas oldu. Sosyal medyada sürekli karşımıza çıkan ananas görselleri, sonunda nail art'a da taşındı. Sen de minik ananas figürlerini tırnaklarına çizerek yaz trendlerini takip edebilirsin. Eğer tırnak sanatı konusunda kendini amatör hissediyorsan sadece tek bir tırnağına ananas çizebilirsin.

null

Yazın en sevdiğin 5 meyvesini seç ve tırnaklarına çiz! Söylemesi kolay ama yapması biraz zor olabilir, kabul ediyoruz. Yaz sıcaklarında serin odanda oturup kendine zaman ayırmak istediğin günlerde bu tırnak sanatını mutlaka denemelisin.

null

Tatile çıkmadan önce tropikal desenleri tırnaklarına mutlaka yansıtmalısın. Büyük palmiye yaprakları nail art fikirleri arasında en sevdiklerimizden biri! Tatilde ojenin kolay çıkmaması için üzerine top coat sürmeyi unutma. 

null

Tırnak sanatında yeniysen kolay modellerle işe başlayabilirsin. Tırnaklarının uçlarına kivi figürleri çizmek en pratik nail art modellerinden biridir. Eğer kısa tırnakların varsa kivi şeklini tüm tırnağına çizebilirsin. 

Editörün önerisi: Nail art yaparken tırnak bazın kusursuz olmalı. Uygulamaya şeffaf oje ile başlamanı öneririz! 

null

Işıltıdan vazgeçemiyorum diyorsan pembe ve altın tonlarının birleşimini denemelisin. Yaz davetlerine çok yakışan bu nail art modeli, bronz ellerde harika görünecektir.

null

Kısa tırnakların varsa tırnaklarının ortalarına havalı figürler çizerek ellerini ön plana çıkarabilirsin. Farklı emojiler, harfler veya geometrik şekiller kısa tırnaklarda mükemmel duruyor. Baz oje olarak nude tonlarını seçerek tırnaklarını daha büyük gösterebilirsin. 

null

Nazar boncuğunu tırnağında taşımaya ne dersin? Hem pratik hem de çok havalı duran bu nail art modeli her tırnağa çok yakışıyor. 

null

Yaz mevsiminde tırnak sanatında sınır yok! Mavi, yeşil, kırmızı, pembe ve aklına gelebilecek bütün renkleri nail art'ına sahil edebilirsin. Çizim konusunda kendini yetersiz hissediyorsan, tırnak şablonlarından yardın alabilirsin.

Photo Credit: AdobeStock, Pinterest 

Yorumlar

0 Yorum

Yorum Yap

Peki sen ne düşünüyorsun?

Yorumlarda ismim görünsün

Başa Dön