loader

''Negative space'' tırnak sanatı: Grafik üçgenler

Favoriye Ekle
''Negative space'' tırnak sanatı: Grafik üçgenler
null

En klasik oje renklerinden biri kesinlikle kırmızı! Elegan, feminen ve çekici bu renk, birçok kadının favori oje renklerinden! Eğer tırnak sanatı yapmayı çok seviyorsan, kırmızı gibi klasik bir rengi kullanarak tırnak sanatı yapmayı mutlaka denemelisin. Ve karşınızda ''negative space'' tırnak sanatı!

Negative space tekniğini kullanarak tırnaklarında grafik bir dokunuş oluşturabilirsin. Hatta bu çekici ve orijinal görünüme sadece 5 dakikada, kolayca ulaşabilirsin! Denemek ister misin? Cevabın evet ise aşağıdaki rehberimize mutlaka göz atmalısın!

Kırmızı ''negative space'' manikürü

İhtiyaç listesi:

-Tırnak törpüsü

-Baz oje

-Tırnak cilası

-Seloteyp

-Cımbız

İlk adım:

Bütün tırnaklarını aynı hizada, düzgün şekilde törpüleyerek manikürüne başlayabilirsin. Bu görünüm özellikle oval şekillendirilmiş tırnaklarda çok hoş görünür. Törpüleme işlemin sona erdiğinde ellerini ılık suyla ve sabunla yıkayıp el kremiyle nemlendir.

İkinci adım:

Her tırnağına baz oje uygulayarak tırnak yüzeyini koru. Diğer aşamaya geçmeden önce bir süre baz ojenin kurumasını bekle.

Üçüncü adım:

Seloteypten tırnağının boyutlarına göre üçgen şeklinde parçalar kesip bu parçaları tırnağının alt kısmına yapıştır. Ardından Yves Saint Laurent La Laque Couture 01 gibi kırmızı bir ojeni tırnağına uygula. Canlı bir etki için kırmızı ojeni iki kat uygulayabilirsin.

Dördüncü adım:

Ojelerin kuruduktan sonra bir cımbız yardımıyla seloteypleri tırnağından çıkar.

Beşinci adım:

Ojelerinin daha uzun ömürlü ve parlak olması için Maybelline Oje Color Show 649 tırnak cilasını tüm tırnaklarına uygulayıp manikürünü sonlandır!

İşte bu kadar kolay!

Yorumlar

0 Yorum

Yorum Yap

Peki sen ne düşünüyorsun?

Yorumlarda ismim görünsün

Başa Dön