loader

1 ruj, 5 farklı makyaj tüyosu!

Favoriye Ekle

Sadece bir ruj kullanarak yapabileceğin 5 farklı makyaj uygulamasını bir araya getirdik!

Son dönemin gittikçe popülerleşen makyaj trendleri arasında 1990 ve 2000’lerin makyaj görünümleri dikkatimizi çekiyor. Parlak rujların ve canlı renklerin ön planda olduğu bu makyaj stilini sen de denemek istersen, harika ve çok “parlak” bir fikrimiz var! Sadece bir ruj kullanarak yapabileceğin 5 farklı makyaj stilini bir araya getirdik! Bakalım en çok hangisini seveceksin?

Çıktığı ilk günden beri elimizden düşüremediğimiz, dudaklara parlak ve dolgun bir etki veren L’Oréal Paris Plump & Shine rujlar, bu yazımızın baş kahramanları. Makyajda çok amaçlı kullanılabilen bu parlak bitişli rujlarla neler yapabildiğini öğrendiğinde şaşıracaksın!

Tek başına, parlak dudaklar

Tek başına, parlak dudaklar

Dediğimiz gibi bu yıl makyajda 1990’lar ve 2000’lere dönüş yaşıyoruz. Bu dönemin imza görünümü ise parlak ve dolgun dudaklar. Eğer sen de parlak dudak makyajını seviyorsan, ilk önce nude tonlarda bir dudak kalemiyle dudak çerçeveni belirginleştirebilirsin. Daha sonra da L’Oréal Paris Plump & Shine rujlardan favori rengini uygulayabilirsin. Bizim renk önerimiz ise hafif turuncu tonuyla Nectarine Plump! Üstelik mis gibi de nektarin kokuyor…

Ruj öncesi baz olarak

Ruj öncesi baz olarak

L’Oréal Paris Plump & Shine rujların en sevdiğimiz özellikleri, besleyici yağ içerikli formülleri sayesinde dudaklara bakım yapması ve dolgunlaştırması. Eğer yumuşacık ve dolgun dudaklara sahip olmak istersen, makyajına başlamadan önce dudaklarına uygulayabilirsin. Ruj sürme adımına geldiğinde, dudaklarının iyice nemlendiğini ve dolgunlaştığını göreceksin.

Rujun üzerine parlaklık etkisi

Rujun üzerine parlaklık etkisi

Bir çoğumuz, her ne kadar 2000’lerin parlak dudak görünümünü denemek istesek de, mat bitişli rujlarımızdan vazgeçemiyoruz. İşte burada da harika bir makyaj tüyomuz var: Rengini çok sevdiğin mat rujunu uyguladıktan sonra, parlak bir bitiş elde etmek için son adımda dudaklarına L’Oréal Paris Plump & Shine rujlardan uygulayabilirsin. Eğer rujun nude tonlardaysa Coconut Plump’ı deneyebilirsin.

Yanaklarda ıslak etki

Yanaklarda ıslak etki

L’Oréal Paris Plump & Shine rujları kullanmayı çok sevdiğimiz bir diğer bölge ise elmacık kemiklerimiz! Islak görünümler 2000’lerde çok popülerdi. Eğer sen de yanaklarında ıslak bir parlaklık elde etmek istersen, Plump & Shine rujları elmacık kemiklerinin üzerine uygulayabilir, parmaklarınla hafifçe dağıtabilirsin. Ne dudaklarda, ne de ciltte yapışkan bir his bırakmadığı için rahatlıkla cildinde de kullanabilirsin. Hatta pembe tonlu olanları allığınla harmanlayarak çok doğal bir etki elde edebilirsin. Renk önerimiz: Guava Plump!

Islak göz makyajı

Islak göz makyajı

Gelelim 90’lar ve 2000’lerin en popüler diğer bir makyaj stiline: Islak göz makyajları! Bu görünümü elde etmek ise son derece basit. L’Oréal Paris Plump & Shine rujları ister tek başına istersen de farının üzerine uygulayarak ıslak göz makyajı elde edebilirsin. Plump & Shine rujların doğal ve hafif renkleri bile başlı başına harika görünüyor, mutlaka denemelisin!

Yorumlar

0 Yorum

Yorum Yap

Peki sen ne düşünüyorsun?

Yorumlarda ismim görünsün

Başa Dön

İlgini çekebilecek makaleler