loader

10 dakikada ofis makyajını gece makyajına dönüştür!

Favoriye Ekle
10 dakikada ofis makyajını gece makyajına dönüştür!_1

Sıcaklıklar yükseliyor ve yaz davetleri de hız kazanıyor. Yorucu bir iş gününden sonra arkadaşlarınla güzel vakit geçirip yorgunluğunu unutmak ya da yaz davetlerinden birine katılmak hoş bir fikir gibi gelse de iş görünümünü geceye adapte etmenin zor olduğunu mu düşünüyorsun? Bizce zor değil! Her ne kadar ofis makyajın biraz dağılmış olsa da birkaç minik dokunuşla geceye adapte edebilirsin!

Hızlı ve pratik şekilde, tabii ki doğru ürünlerle sadece birkaç dakikada makyajını davet makyajına dönüştürebilirsin.

Adım 1: Ten makyajı

Justina Gafarovait (@justinagafaro) tarafndan paylalan bir fotoraf (19 May 2016, 08:39 PDT)

Uzun süre etkisi süren, kusursuz bir cilt görünümü için L'Oréal Paris Cushion gibi taşınabilir, uygulaması kolay bir fondöteni daima yanında taşımanı öneririz. Anında daha aydınlık ve canlı bir cilt görünümü için bu fondötenler ideal!

Ardından gözaltlarını mor görünümden kurtarmak için kapatıcıdan yardım alabilirsin. Kapatıcıyı aynı zamanda, kaş kemiğine ve burnunun üst kısmına da uygulayarak canlı bir görünüm elde edebilirsin. Son olarak da yanaklarına renk katmak için şeftali tonlarında allığını uygulayarak yanaklarına yaz dokunuşu kondur.

Adım 2: Göz makyajı

L'Oral Paris (@lorealmakeup) tarafndan paylalan bir fotoraf (26 May 2016, 04:08 PDT)

Makyajının can alıcı noktalarından biri göz makyajıdır. Gözlerin yüzünün en dikkat çeken noktalarından biri. Bu nedenle makyajın gün içinde bozulmaya başladığında, tüm yüzün bu görünümden etkilenir.

Ufak bir dokunuşla göz makyajını düzeltmek için kolay uygulanabilir L'Oréal Paris Superstar Liner gibi bir eyeliner kullanabilirsin. Sabah ofise giderken oluşturduğun eyeliner görünümünü bir adımda düzeltmek için bu eyeliner ideal! Kusursuz bir

göz makyajı

görünümü için kuyruklu eyeliner'ı deneyebilirsin. Ardından, hem alt hem de üst kirpik diplerine maskara uygulayarak bakışlarına derinlik katabilirsin.

Son olarak da kaşlarını belirginleştirmek ve daha gür bir görünüme kavuşturmak için kaş kaleminden yardım alabilirsin.

Adım 3: Dudak makyajı

Maybelline New York (@maybelline) tarafndan paylalan bir fotoraf (5 Haz 2016, 12:10 PDT)

Sadece tek bir dokunuş ile dudaklarını gece makyajına adapte edebilirsin. Kırmızı mat rujunu uygula ve artık geceye hazırsın!

Yorumlar

0 Yorum

Yorum Yap

Peki sen ne düşünüyorsun?

Yorumlarda ismim görünsün

Başa Dön

İlgini çekebilecek makaleler