loader

20'li yaşlar özel: Nasıl makyaj yapmalı?

Favoriye Ekle

Her yaşın ayrı güzelliği var! Şüphesiz, en güzeli 20'li yaşlar. Peki bu yaşlarda nasıl makyaj yapmalı, ne sürmeli? Sen de bunu öğrenmek istersen, tavsiyelerimize kulak verebilirsin.

Sıra sende

En çok dikkat edilmesi gerekenleri senin için derledik.

Tazeliği öne çıkar

20'li yaşlar özel: Nasıl makyaj yapmalı?_1

20'li yaşların çiçek tazeliğini makyajına taşı. Kusur kapatmaya yönelmekten çok, yüzünde en beğendiğin yerlerini öne çıkarmak çok daha iyi bir fikir olacaktır. Çünkü bu en genç ve diri çağında gizlenmeye hiç ihtiyacın yok!

Ten makyajı

20'li yaşlar özel: Nasıl makyaj yapmalı?_2

Yumuşak ve pürüzsüz teninde, fondöten yerine BB krem tercih etmelisin. Bu sayede genç cildin nefes almayı devam ettirecektir. Eğer teninde kızarıklıklar, renk değişimleri ya da sorunlu bölgeler varsa, kapatıcıyı yalnızca sorunlu bölgelere uygulamak yeterli olacaktır.

Renklerle dans

20'li yaşlar özel: Nasıl makyaj yapmalı?_3

20'li yaşlar rengarenk makyaj yapmak için çok uygun! Hem pastel hem canlı renkleri, ruj ve far seçimlerinde rahatlıkla kullanabilirsin. Günlük makyajını ağır tutmamaya özen göstererek, yaşının getirdiği güzelliği öne çıkarmanı öneririz. Bir eyeliner ve iki kat maskara yeterli! Gece makyajı içinse tercihini dumanlı göz makyajından yana kullanarak çekici bir görünüme kavuşabilirsin.

Kilit nokta: Makyaj temizliği! Genç cildinin nefes alması çok önemli.

Yorumlar

0 Yorum

Yorum Yap

Peki sen ne düşünüyorsun?

Yorumlarda ismim görünsün

Başa Dön

İlgini çekebilecek makaleler