20 yıl değerinde bir palet: Urban Decay XX Vice Reloaded

20 yıl değerinde bir palet: Urban Decay XX Vice Reloaded

Urban Decay, geçtiğimiz yıl sınırlı sayıda üretilen Vice paletini piyasaya çıkardığında makyaj çılgınları buna bayılmıştı. Şimdi de 20. yılını kutlarken çıtayı daha da yükseltti! İşte karşınızda sınırlı sayıdaki UD XX Vice Ltd Reloaded! Renkleri deneyimle, ister dumanlı bir yol seç ya da tamamen doğal takıl. Dışarıdayken mi uygulaman gerekiyor? Vice Reloaded'ın değerli taşlarla süslenmiş görkemli kutusunda büyük bir ayna ve çift uçlu fırça bulunuyor.

Favori tonlar tek bir palette!

Eski favoriler ve yeni tonların bir araya getirildiği Vice Ltd Reloaded 20 yıllık Urban Decay serüveninin mükemmel bir temsili haline geldi. İçinde 3 tamamıyla yeni ton, 5 vintage ton ve eski paletlerden 5 özel ton (Vice, Vice Ltd and Book of Shadows Vol II gibi), ve 7 tane de en çok satan tekli far tonu bir arada. UD XX Vice Ltd Reloaded herkese hitap eden tonlarıyla kalbini kazanacak.

Mutlaka sahip olunması gereken bu yeni üründe ikonik Vice Ltd kutusu geri geldi. Ama bu sefer palet siyahla kaplandı ve mor mücevherli UD logosuyla süslendi. Bu güzelliği ortaya çıkarmak için yapman gereken sadece düğmeye basmak; büyük boy aynası ve özel iki uçlu fırçasıyla işte karşında!

Kalıcı renkler

Paletin içindeki tüm renkler Urban Decay'in inanılmaz renklerinin sırrı olan Pigment Infusion System™ teknolojisine sahip. Bu özel yapı, rengi formüle adeta bir ağ gibi örerek olağanüstü bir renk verimi sağlıyor. Yani palette gördüğün renk ne ise, farı uyguladığında göz kapaklarındaki renk de o oluyor. Sonuç ise uzun süre kalıcı harmanlanabilir renk, bozulmayan ışıltı ve kadifemsi doku.

Urban Decay ürünlerine artık sadece bir tık'la ulaşabileceğini biliyor muydun? Urban Decay ürünlerine ve Vice Ltd Reloaded far paletine herkesten önce sen sahip olmak istersen urbandecay.com.tr 'yi ziyaret edebilirsin!


BU GÖRÜNÜM İÇİN
Urban Decay Vice LTD Reloaded

Urban Decay Vice LTD Reloaded

BU GÖRÜNÜM İÇİN

BU GÖRÜNÜM İÇİN
Urban Decay Vice LTD Reloaded

Urban Decay Vice LTD Reloaded