loader

2014-2015 Güzellik eğilimleri: Göz kaleminin dönüşü

Favoriye Ekle

Göz farının sarsılmaz otoritesi bu sonbahar yara alıyor! 2014-2015 trendleri arasında göz kaleminin yeri büyük. Podyumlarda sıkça gördüğümüz, kalemle çerçevelenmiş gözler trendini sevdiysen, bu yazımız senin için.

Sıra sende

Vurgulu bakışlar elde etmek için adımlarımızı izle.

Gözlerinin altını çiz!

Siyah, kahverengi ya da mavi; yoğun kalem uygulaması iştahımızı açıyor. Üstelik göz farı uygulamasına göre çok daha pratik ve kullanışlı. Uygulama kısmına gelirsek, göz kalemini alt kirpik diplerinin iç ve dış kısımlarına çek ve ince bir fırçayla kalemi hafifçe dağıt. Dağılmayı önlemek ve makyajını kalıcı kılmak için, kalemi çekmeden önce baz uygulamanı tavsiye ederiz.

Nasıl tamamlamalı?

Bu makyaj stilini hacim veren bir maskarayla tamamla. Yoğun bakışları XXL kirpiklerle tamamlayarak çarpıcı bir görünüm elde edebilirsin. Bunun için kirpiklerini kalın ve tek tek ayrılmış şekilde göstermek temel amacın olmalı.

Cilt ve dudak kısmına gelince, nude görünümü tercih ediyoruz. Çünkü kalemin yaratacağı güçlü etki tek başına yetiyor da artıyor. Ten makyajın için aydınlatıcı bir bazı cildine uygula. Dudaklarında ise açık pembe bir ruj veya renksiz dudak koruyucu tercih edebilirsin.

Yorumlar

0 Yorum

Yorum Yap

Peki sen ne düşünüyorsun?

Yorumlarda ismim görünsün

Başa Dön