loader

2014'ün yeni trendi: Parlak renkler

Favoriye Ekle
2014'ün yeni trendi: Parlak renkler

Bahar geldi bile! Yeni bir sezonun başlangıcında yeni bir trend denemekten daha iyi ne olabilir. Güzellik ve moda stilinde sınırlara bağlı kalmaktan sıkıldıysan, yeni bir şeyler denemenin zamanı geldi de geçiyor bile. Bu 'yeni bir şey' ne olursa olsun, parlak olması ilk hedefimiz!

Yaz yaklaştıkça artık stillerimizi renklendirmek gerektiğinin farkındayız, ışıldamak için can atıyoruz!

PARILDA

Parlak renklerin kulağa ürkütücü geldiğini biliyoruz, ama aslında sanıldığından çok daha kullanışlı. Gardırobuna neon veya canlı renkler eklemek stilini renklendirmenin en kolay yolu, hali hazırda etrafında olan parçaları saymıyoruz bile! Endişelenme, bu trend için baştan ayağı gökkuşağı renklerine bürünmen gerekmiyor, aşağıdaki önerilerimizi okuyunca ne demek isteyeceğimizi daha net anlayacaksın...

Aksesuarlar:

Aksesuar tercihleri yeni trendleri küçük değişikliklerle yakalamak için en iyi yol. Parlak pembe ayakkabılar veya neon kolyelerle küçük değişikliklere cesaret et.

Dudaklar:

Stiline parlak renkleri adapte etmenin en hızlı ve kolay yollarından biri de rujlar. Yıllardır aynı tonda dudak parlatıcısını kullanıyorsan, işleri değiştirmenin zamanı çoktan gelmiş bile. Turuncu veya mürdüm rengi rujları denemeye ne dersin?

Tırnaklar:

Renkli bir manikür, tüm stilini yenilemeden parlak tonları gündelik hayata taşımanın başka bir yolu. Nude manikürünü, neon sarısıyla değiştirmeye var mısın? Aynı zamanda tek renkli giysini parlak mavi bir manikürle de canlandırabilirsin. Seçenekler sınırsız...

İşte bu kadar, bu sene parlak renkleri stiline katmak için artık üç eğlenceli yolun var!

Yorumlar

0 Yorum

Yorum Yap

Peki sen ne düşünüyorsun?

Yorumlarda ismim görünsün

Başa Dön