loader

2015 Güzellik trendi: Bejin 50 tonu

Favoriye Ekle

New York Moda Haftası Sonbahar - Kış 2015 başladığından beri Makyaj.com olarak trendlerden en önce haberdar olmak için gözümüzü podyumlara çevirdik ve sezonun en trend makyajlarını senin için mercek altına aldık.

İlgimizi çeken makyaj stillerinden biri de Jonathan Simkai'nin moda gösterisinde ön plana çıkan soft ve sofistike makyajlar oldu. Simkai'den aldığımız ilhamla bej tonları bu sezon nude makyajlarımızın vazgeçilmezi olacak.

Gözler

Son birkaç sezondur, gözlerde halo efekti yaratan göz farları podyumların vazgeçilmezleri arasında. Krem bir göz farı ile uygulandığında beklenenden daha doğal sonuçlar elde etmekse kaçınılmaz. Bej tonlarındaki krem göz farını parmakların yardımıyla göz kapaklarına uygula ve ardından temiz far fırçanla nazikçe dağıt.

Ten

Ten görünümünün olabildiğince pürüzsüz ve eşit olması önemli. Cildine önce primerını uygula, ardından ten renginle uyumlu BB kreminle cilt tonunu eşitle. Doğal bir görünüm için BB kremini temiz bir makyaj süngeri ile dağıt.

Tırnaklar

Bej tonları yalnızca makyajın için mi sandın? Nude tırnak trendi rövaçtayken, bu tonu manikürüne bir an önce taşımalısın!

Bej tonları ile trendlerin önüne geçmeye hazır mısın?

Yorumlar

0 Yorum

Yorum Yap

Peki sen ne düşünüyorsun?

Yorumlarda ismim görünsün

Başa Dön