loader

2015 Motivasyonu: Makyaj çantanı yenile

Favoriye Ekle

Bugün 2015'in ilk günü! Taze bir başlangıç yaparken, makyaj çantanı da gözden geçirme zamanı. İşine yaramayan ürünlerden kurtulurken, her zaman geçerliliğini koruyacak ürünler konusunda tavsiyeye ihtiyacın varsa, listemize göz atabilirsin.

Yenilenme zamanı!

2015 kararlarından biri olarak makyaj çantanı işlevsel ürünlerle donat!

1) Uçuk pembe allık


Bu tondaki bir allık, yüzüne anında renk vermek ve canlı bir görünüm elde etmek için ideal. Doğru tondaki pembe allıkla 1 dakikada hem doğal, hem çekici görünebilirsin. İşin sırrı, doğal görünen tonda saklı!

2) BB krem


Bu renkli nemlendiriciler, fondöten sürme aşamasını atlamanı sağlayacak. Üstelik cildini tıkamadan hafif bir renk verirken nemlendirecek. Ufak kusurlarını kapatmak isteyen ve uzun uzun hazırlanmayı sevmeyen her kadının çantasında bulunması gereken bir ürün.

3) Kahverengi ruj

İddialı görünümün farklı bir halini elde etmek isteyenler, kahverengi rujla hemen tanışmalı. Özellikle kış aylarında krem rengi kombinasyonlarla kullandığında, girdiğin her yerde bakışlar sana dönecek!

4) Kahverengi eyeliner


Siyah eyeliner, belki de en sevdiğimiz ürün. Bu klasiği kahverenginin gizemiyle birleştirerek kullanmayı hala keşfetmediysen, şimdi tam zamanı! Kahverenginin derinliği ve ara bir ton oluşu günlük kullanımda kuyruklu eyelinerı çok daha sofistike hale getiriyor.

5) Kirpik uzatıcı maskara

Makyaj çantanda kirpik uzatıcı bir maskara yoksa, yeni yıl kararı olarak acilen bir tane edinmeni öneririz. Her durumda işine yarayacak, hatta sana bolca zaman kazandıracak bir ürün olan uzatıcı maskara, gözlerini de daha büyük göstermeni sağlayacak.

6) Kirpik kıvırıcı

Maskara sürecek vaktin olmadığında kirpik kıvırıcıyla 2 kere kıvırma hareketi yap. Anında doğal görünümlü, daha uzun kirpiklere sahip olacaksın!

Yorumlar

0 Yorum

Yorum Yap

Peki sen ne düşünüyorsun?

Yorumlarda ismim görünsün

Başa Dön