2016 Cannes Film Festivali'ne ünlüler nasıl hazırlanıyor?

2016 Cannes Film Festivali'ne ünlüler nasıl hazırlanıyor?

11 Mayıs'ta başlayacak olan 2016 Cannes Film Festivali'nin başlamasına saatler kala, L'Oréal Paris güzellik elçileri de kırmızı halı için hazırlıklara başladılar. Nasıl hazırlandıklarını ise, Bianca Balti biraz nostalji yaparken, Blake Lively kıyafetler arasında seçim yapmakta zorlanırken, Doutzen Kroes spor yaparken, Eva Longoria da saçlarını değiştirirken hazırlıklara başladıklarını Instagram hesaplarından paylaştılar.

 

2016 Cannes Film Festivali'ni beklerken...

 

Bu büyük etkinliğe her bir L'Oréal Paris güzellik elçisi kendine has yöntemlerle hazırlanıyor.

 

Bianca Balti: Nostaljik fotoğraflar



Güzel model Bianca Balti, ''throwback'' trendine uyarak, 2007 Cannes Film Festivali'ne katılırken çekilen bir fotoğrafını paylaştı. O dönemde ilk çocuğuna hamile olan Bianca Balti'nin bu fotoğrafı yaş aldıkça daha da güzelleştiğinin bir kanıtı niteliğinde!

 

Doutzen Kroes: Fit görünüm



Instagram'da paylaştığı bu fotoğrafında ciddi ve odaklanmış görünen Doutzen Kroes, bu sene festivale katılışının 10. yılını kutlayacak. Eminiz ki her zaman olduğu gibi bu sene de festivalde göz kamaştıracak!

 

Eva Longoria: Saç değişimi



Cannes Film Festivali'ne katılırken kusursuz görünmek için saçlarını ünlü saç tasarımcısı Ken Paves'e emanet eden güzel yıldız Eva Longoria, harika görünüyor. Kırmızı halıda da göz kamaştıracağına eminiz!

 

Blake Lively: Kıyafet seçimi



Festivalin açılışını yapacak olan, Woody Allen yönetmenliğindeki Café Society filminin oyuncularından Blake Lively, acaba bu kıyafetler arasından hangisini tercih edecek! Hangisini seçerse seçsin, harika görüneceği kesin!