loader

2016'nın renkleri seçildi: Pantone'den senenin renkleri!

Favoriye Ekle
2016'nın renkleri seçildi: Pantone'den senenin renkleri!

Renk otoritesi Pantone, 2016'nın renklerini seçti! Ünlü moda markaları şimdiden pastel renklerde kıyafetler hazırlamaya başladılar! Bu renkleri ve makyajına nasıl uyarlaman gerektiğini merak ediyorsan, doğru yerdesin.

Huzurun renkleri:

Rose Quartz ve Blue Serenity diye adlandırılan, bebek mavisi ve soluk pembe, Pantone'nin 2016 için seçtiği renkler. Pantone bu renklerin rahatlık ve konfora duyduğumuz arzular sayesinde ortaya çıktığını vurguluyor. Herkes günlük hayattaki stresle nasıl başa çıkacağını düşünürken, bu renklerle beraber hepimiz sakinliğe ve huzura kavuşabiliriz!

Rose Quartz: Soluk Pembe

Seçilen renklerden biri soluk pembe. Bu güzel rengi hemen denemekten kendimizi alamıyoruz! Bakışlarımıza sıcaklık katmak ve etkileyici dudaklar oluşturmak için soluk pembe tonunda, LOréal Paris True Match Allık 120 Rose gibi bir allık ve rujla 2016'da fark yaratarak bu rengi makyajına uyarlayabilirsin. Kıyafet konusunda ise kışın soluk pembe kabanları, yazın ise tiril tiril elbiseleri seçebilirsin.

Blue Serenity: Bebek Mavisi

Pantone'ye göre bebek mavisi rengi cool ve sakin bir renk. Bu renk tonu ile görünümüne sevimli bir dokunuş katabilirsin. Bu trendy rengi göz farında ve tırnaklarında kullanarak senenin trendine ayak uydurabilirsin. Ayrıca bebek mavisini, bu tonda bir pantolon deneyerek de kıyafetine uyarlayabilirsin!

Ürün önerisi: Lancome Hypnose Palette Doll Eyes D04

İki rengin beraber kullanımı:

Soluk pembe ve bebek mavisi beraber kullanıldığında da kusursuz bir uyum oluşturuyorlar. Örneğin soluk pembeyi kıyafetinde kullanmayı tercih edersen, çanta gibi aksesuarlarında bebek mavisini tercih ederek güzel bir kombine imza atabilirsin.

Ne düşünüyorsun? 2016'nın renklerini beğendin mi?

Yorumlar

0 Yorum

Yorum Yap

Peki sen ne düşünüyorsun?

Yorumlarda ismim görünsün

Başa Dön