loader

2016 yılının en taze trendi ile seni tanıştıralım: Double eyeliner

Favoriye Ekle
2016 yılının en taze trendi ile seni tanıştıralım: Double eyeliner

2016 yılı itibariyle hayatımıza bir çok makyaj trendi girdi. Yepyeni makyaj trendlerinin başında gelen double eyeliner trendini biz çok sevdik! Hem farklı, hem de şık duran bu göz makyajı ile arkadaşların arasında oldukça dikkat çekeceksin. Bu yeni göz makyajı stili ile tanışmak için aşağıdaki adımları takip etmen yeterli olacaktır.

1. Adım

İki renkli eyeliner trendine başlamak için, öncelikle beyaz eyeliner kullanmalısın. Beyaz eyelinerını, üst kirpik diplerine ince bir çizgi şeklinde çek. Bu çizgi ne kadar ince olursa, o kadar profesyonel bir görünüm sağlarsın.

2. Adım

Beyaz eyelinerı sürdükten sonra, sıra geldi siyah eyelinera... Siyah eyeliner sürmeye göz kapağının ortasından başlayarak inceden kalına doğru bir çizgi çekmelisin. Eyelinerının ucunu uzatarak kedi gözü görüntüsü verebilirsin.

Ürün önerisi:

Lancôme Plumer Liner 300 Eyeliner

3. Adım

Etkileyeci göz makyajının olmazsa olmazı hacimli kirpiklerdir. Bu nedenle, makyajını iki kat maskara ile tamamlamalısın. Maskaranı dipten uca doğru yatay hareketlerle sürmelisin.

Ürün önerisi:

Lancôme Hypnôse Volume&-agrave;-porter

null

#Gözlerinle konuş

Editörden notlar:

Hypnôse Volume&-agrave;-porter, Kaşmir Hissi Veren Hacimli Rimel'i neden sevdik? En iyi tutunmayı sağlamak için tasarlanmış maskara fırçasının içerdiği lateks maskaranı pürüzsüz bir biçimde kirpiklerine uygulamanı sağlıyor ve eşit dağılımlı ve cömert bir uygulamayı garanti ediyor. Böylece kirpikler mükemmel bir makyaj rötuşu ile esnek ve hafif kalıyor. Tam da aradığımız özgürlük hissi!

Ancak, hepsi bu değil. Haftalar geçtikçe, maskaranın formülü makyajsız kirpikleri daha yumuşak ve bir sonraki uygulamaya hazır bırakıyor. Formüle ayrıca taze güllerin zarif kokusu eklenmiş. Daha ne olsun?

Yorumlar

0 Yorum

Yorum Yap

Peki sen ne düşünüyorsun?

Yorumlarda ismim görünsün

Başa Dön