0

Diğer kullanıcıların yaptığı popüler aramalar

cilt bakımıdudak
Ara

Favori Ürünler

Tümünü Gör
loader

2017 makyaj trendlerinde en çok ilgi çeken 5 öneri

Favoriye Ekle
2017 makyaj trendlerinde en çok ilgi çeken 5 öneri

2017 yılı makyaj alanında birçok yenilikle geldi. Daha önce kullanmadığımız renkler, bir anda moda oldu. Göz ve ten makyajının stilleri değişti. Merak etme, şimdi yeni makyaj stillerini nasıl uygulayacağını anlatıyoruz. Artık 2017 yılının makyaj trendlerini sen de kolayca deneyebilirsin.

Gold dudaklar

 

Ruj tercihinde bu sezonda klasik renkleri unut. 2017 yılı makyaj trendlerinde dudaklarda altın, bronz gibi ışıltılı renkler çok moda. Eğer sen de altın ışıltılarını dudaklarına yansıtmak istiyorsan doğru makyaj tekniğini öğrenmelisin. Altın rengi ruju, doğru makyaj stiliyle birleştirdiğinde oldukça şık bir stil elde edebilirsin. 

Altın rengi ruju, nude göz makyajıyla tamamlamalısın. Kusursuz ten makyajını yaptıktan sonra gözlerine kahverengi maskaranı uygula. Daha sonra dudaklarına çılgın rujunu sür. İşte bu kadar! Makyajının yıldızı sadece dudakların olmalı, bu nedenle diğer alanları sade bırakmanı öneriyoruz.

İddialı göz makyajı

Göz makyajında eyeliner bu sezon da başrolde. Fakat bildiğimiz ince, kuyruklu eyeliner yerine daha kalın ve asimetrik çizgiler karşımıza çıkıyor. Bu makyaj tarzını yaparken öncelikle ince uçlu eyelinerın ile iddialı eyelinerının çerçevesini oluştur. Daha sonra bu çizginin içini jel eyelinerınla doldur. 

Sadece siyah eyelinerını kullanmak yerine renkli eyelinerlardan da yardım alabilirsin.

Allık trendi

 

2017 yılı, allıkların yılı oluyor. Özellikle pembe, fuşya tonları bu sene yanaklardan düşmüyor. Senenin trend görünümünü yakalamak için elmacık kemiklerinden başlayarak allığını sür ve yukarı doğru dağıt. Böylece yüz hatlarını daha belirgin hale getirebilirsin.

Editörün önerisi: Açık tenliler için uçuk pembe allığı öneriyoruz. Buğday ve esmerler ise fuşya tonlarını kullanmalılar. 

Renkli kirpikler

Renkli makyaj modası kirpiklere de sıçradı. Renkli göz makyajı severler bu sene çok şanslı. Göz makyajında maviler, pembeler, yeşiller bu sene ön planda. Sen de renkli maskarayla bambaşka bir havaya bürünebilirsin. Renkli maskara uyguladığın günlerde göz makyajında nude veya bronz tonlarını kullanmanı öneriyoruz. Maskara rengiyle kontrast yaratan far seçerek çılgın bir makyaj elde edebilirsin.

Editörün önerisi: Renkli maskara sürdüğünde dudaklarında da aynı rengi tercih ederek çok havalı görünebilirsin.

Islak dudaklar

 

Mat dudak modası 2017 yılında yerini ıslak dudaklara bıraktı. Islak görünümlü dudaklar, sana anında aydınlık ve canlı bir hava katacaktır. Sadece açık renklerde değil, koyu renklerde de lipgloss efekti çok moda. Bu nedenle makyaj alışverişinde parlak rujlara daha çok yer vermeni öneriyoruz. Evdeki rujlarının üzerine şeffaf lipgloss sürerek de bu görünümü elde edebilirsin.

Editörün önerisi: Parlak rujunu uyguladığında, makyaj çantanı yanından ayırmamalısın. Çünkü yemek yedikten sonra ve bir şeyler içtikten sonra bu ruju tazelemen gerekebilir.

Yorumlar

0 Yorum

Yorum Yap

Peki sen ne düşünüyorsun?

Yorumlarda ismim görünsün

Başa Dön