loader

2018 Cannes Kırmızı Halının En Beğenilen Makyaj Görünümleri

Favoriye Ekle
2018 Cannes Kırmızı Halının En Beğenilen Makyaj Görünümleri

71. Cannes Film Festivali son zamanların en şık görünümlerini bir araya toplamaya başardı. Cannes Film Festivali bitmesine bitti ama bizim aklımız hala kırmızı halıda kaldı. 

Sinema sektörünün en prestijli ödüllerinden biri olarak kabul edilen Cannes Film Festivali, ödüllerin yanı sıra kırmızı halı görünümleriyle de dikkatimizi çekiyor. Cannes Film Fesitvali için aylar öncesinden hazırlanmaya başlayan ünlüleler, bizi kırmızı halı fotoğraflarıyla adeta mest ediyorlar! 2018 Cannes Film Festivali'nde en beğendiğimiz makyaj görünümlerini senin için seçtik. Eğer sen de Cannes Film Festivali makyajlarına yakından bakmak ve onlardan ilham almak istersen aşağıdaki önerilerden ve ürünlerden yardım almak serbest. 

Irina Shayk

Irina Shayk

Kırmızı halı denilince akla gelen ilk isimlerden biri olan Irina Shayk, Cannes Film Festivali'nde karşımıza çıktı. Kırmızı halıda göz alıcı görünen Shayk elbisesi ve çekici makyajıyla Cannes'ın en güzel görünümlerinden birine imza attı. 

Irina'nın imza makyajı olan bu görünüme biz de bayılıyoruz! Özel günlerde veya ani çıkan davetlerde sen de göz makyajını sade tutarak iddialı dudaklarınla ön plana çıkabilirsin. Irina Shayk gibi kusursuz tek görünümüne sahip olmak için fondötenini öncelikle tüm cildine uygula. Gözenekleri gizleyen ve gün boyu mat bir görünüm sağlayan bu fondöten sayesinde kırmızı halıda güzelliği yakalayacaksın. Hatta tıpkı onun gibi ışıldamak için de aydınlatıcından da yardım almayı unutma!

Irina'nın ikonik dudaklarına gelince... Kremsi bir matlık sunan ve gün boyu dudaklardan çıkmayan bir ruj seçimi yapmak davetlerde çekici görünmenin anahtarı. 

Blake Lively

Blake Lively

71. Cannes Film Festivali'ne damga vuran isimlerden biri de Blake Lively oldu. 

Her daim duyarlılığıyla ön plana çıkan Blake Lively zarif güzelliği ile de dikkatimizi çekti. Sade aynı zamanda da kusursuz görünen makyajını çok beğendiğimiz Lively'in kırmızı halı makyajını sen de kendine uyarlayabilirsin. Pürüzsüz ten makyajı için öncelikle tüm yüzüne fondötenini uygula. Yoğun bir kapatıcılık için makyajını, fondöten süngeriyle tampon hareketle uygulayabilirsin. 

Kırmızı halıda Blake Lively gibi canlı ve dinamik görünmenin yolu doğru ruju seçmekten geçiyor. Dudaklarına capcanlı bir görünüm kazandırmak için rujunu buna göre belirlemelisin. 

Doutzen Kroes

Doutzen Kroes

Doutzen Kroes, nereye gitse kusursuz görünmeyi başarıyor. 71. Cannes Film Festivali'nde de çekici ve göz alıcı görünen Doutzen Kroes, minimal davet makyajıyla oldukça modern bir hava yarattı.

Davet makyajı denilince aklımıza gelen dumanlı göz makyajı, yoğun ten makyajı gibi stiller artık mazide kaldı. Artık kırmızı halı görünümleri minimal ve sade makyajlardan oluşuyor. Bunun en büyük örneğini de Doutzen Kroes'un kırmızı halı makyajında görüyoruz. Doutzen Kroes, Cannes Film Festivalinde aydınlık ve taze bir cilt makyajıyla oldukça canlı görünüyor. Bu görünümü sen de elde etmek istersen ihtiyacın olan en temel makyaj malzemesi: Aydınlatıcı etkili makyaj bazı. 

Ten makyajınla canlı ve parlak bir görünüm yakalamak istiyorsan mutlaka makyaj bazı kullanmalısın. L’Oréal Paris Infaillible Aydınlatıcı makyaj bazını biz makyaja başlamadan önce tüm yüzümüze sürüyoruz. Üzerine mat fondöten dahi sürsen alttan gelen doğal ışıldama etkisiyle yıldız gibi hisetmemen mümkün olmayacak. Eğer daha yoğun bir ışıltı istersen makyaj bazını elmacık kemiklerinin üzerine, kaş kemiğine ve biraz da dudak üzerine uygulayabilirsin. 

Barbara Palvin

Barbara Palvin

Barbara Palvin, Cannes Film Festivali'ne kadife bir elbise ile katıldı. Elbisesi ile uyumlu makyajıyla adeta bahar mevsimini yansıtan Barbara, makyajının detaylarıyla bizi kendine hayran bıraktı. 

Barbara Palvin'nin bahar makyajının temeli sağlıklı ve canlı bir stile dayanıyor. Sen de bu sağlıklı makyaj stili için seni aydınlık gösterecek makyaj ürünlerini kullanmalısın. Bahar tonlarında bir göz makyajı için far paletinin içindeki açık tonlardaki farı tüm göz kapağına sürüp dağıtarak enerjik bir görünüme sahip olabilirsin. Barbara gibi sağlıklı görünmenin yolu aydınlık allıklardan geçiyor. Bu şekilde yanaklarına kendiliğinden kızarmış görünümü verebilirsin. İhtiyacın olan tek şey gülümsemek ve allığını yanaklarının üzerine uygulamak!

Yorumlar

0 Yorum

Yorum Yap

Peki sen ne düşünüyorsun?

Yorumlarda ismim görünsün

Başa Dön