loader

2018 NYX Professional Makeup Face Awards Türkiye Yarışmasının Top 10 Videoları ile Karşındayız!

Favoriye Ekle
2018 NYX Professional Makeup Face Awards Türkiye Yarışmasının Top 10 Videoları ile Karşındayız!

Yılın en heyecanlı zamanlarından biri kapıda! NYX Professional Makeup’ın Face Awards’un Top 10 finalistinin 2.görev videolarıyla karşındayız!

Yılın en eğlenceli ve en yaratıcı zamanları kuşkusuz NYX Professional Face Awards Türkiye yarışmasının başladığı zamanlar. Katılımcıların Face Awards’a gönderdikleri videolar o kadar yaratıcı ve güzel ki, çoğunu izlerken hayretlere düşüyor ve yarışmacıların yaratıcılıkları karşısında nutkumuz tutuluyor. Face Awards 2018 Türkiye’de geçtiğimiz günlerde ilk 10’a kalan finalistler 2. görevleri olan “Yapay Zeka” konusundaki videoları jürinin beğenisine sundular ve biz de hemen peşlerine düştük. İşte NYX Professional Makeup’ın Face Awards’un Top 10 finalistinin “Yapay Zeka” konseptli videoları!

Anzujaamu

Face Awards 2018 Türkiye’nin ilk aşamasındaki Hitsuji makyajıyla beğenimizi kazanan Anzujaamu, bu sefer de “A.I. Love” konseptli makyajı ile bizi kendine hayran bıraktı!

Aziza Abdieva

İlk aşamadaki gece ve gündüzün birleşimini son derece yaratıcı bir şekilde aktarmış olan Aziza Abdieva, neon ışık görünümüyle hazırladığı yapay zeka makyajında da çok başarılıydı!

Elser Yılmaz

Elser, ilk aşamadaki çizgi roman - zombi makyajı ile beğenimizi toplamıştı, şimdi ise yapay zeka makyajıyla karşımızda. Çok yaratıcı bulduğumuz bu makyaj videosunu ilgiyle izlediğimizi söylemeliyiz!

Funda Kayacık

Alice Harikalar Diyarı’ndaki Cheshire Cat ile bizi kendisine hayran bırakan Funda Kayacık, Top 10 video görevinde de Yapay Zeka Ann olarak karşımızda!

Gülşah Uzun

Gülşah Uzun’un bu videodaki değişimini izlerken şaşırmamak elde değil!

Melodi Kızılgün

Kendisini robota dönüştüren kocasından intikamını alan Melodi Kızılgün’ün Humanoid yapay zeka makyajını çok sevdik!

LionPink

İlk aşamadaki Medusa makyajıyla bizi büyüleyen LionPink bu sefer de geçmişten günümüze adapte olan bir yapay zeka makyajıyla karşımızda!

Serenay Karakaya

2149’dan bize seslenen Serenay’ın yapay zeka makyajı yaratıcılıkta sınır tanımıyor!

Sofi Farg

Detaylı yapay zeka makyajıyla bizi büyüleyen Sofi Farg gerçekten harika bir iş çıkarmış!

Vlogger İrem’s

Dünyayı kurtarma görevini üstlenen Vlogger İrem’s’in yapay zeka makyajı son derece yaratıcı ve iddialı!

Yorumlar

0 Yorum

Yorum Yap

Peki sen ne düşünüyorsun?

Yorumlarda ismim görünsün

Başa Dön