loader

3,2,1 vee... Yılbaşı gecesi için makyaj önerisi

Favoriye Ekle
3,2,1 vee... Yılbaşı gecesi için makyaj önerisi

Vee yılbaşı gecesi geldi çattı! Yılın en özel gecesinde göz alıcı görünmek için doğru yerdesin. İnanışa göre, bu geceye nasıl girersen, bütün sene aynı güzellikte devam edermiş. Bizce risk almaya değmez, bu gecenin en güzeli sen olmalısın.

Ten makyajı

Kusursuz bir makyajın temel taşı, pürüzsüz görünümlü cilt makyajıdır. 2015 yılının son gününde, aydınlık cilt makyajınla, herkesi kendine hayran bırakabilirsin. Fondötenini ıslak sünger ile uygulayarak, daha parlak bir cilt görünümü elde edebilirsin.

Editörün tavsiyesi: Aydınlık ten görünümü için Lancôme Advanced Genifique Serum ile fondötenini karıştırarak cildine uygulamalısın.

Göz makyajı

Yılbaşı gecesi için, yumuşak tonlardaki far paletinle dumanlı göz makyajı yapabilirsin. Dumanlı göz makyajı yaparken, göz pınarından açık tonlarda başlayarak sonlara doğru daha koyu tonlara doğru gitmelisin. Böylece gözlerini daha büyük ve vurgulu göstereceksin.

Ürün önerisi: Lancôme Hypnose Palette Doll Eyes

null

Dudak makyajı

Yılbaşı gecesinin olmazsa olmazı, kırmızı rujdur. Sen de etkileyici görünüm için kırmızı rujun şansına güvenmelisin. Yeni yıl makyajının baş kahramanı olan dudaklarını önce nemlendirip, daha sonra kırmızı rujunu uygulamalısın.

Ruj önerisi: Lancôme Absolu Rouge Mını 132

 

Lancôme Yılbaşı Özel Güzellik Seti

2015 yıı bitmeden kendine yapacağın en büyük güzellik, bu özel ve kullanışlı sete sahip olmaktır. Şık kutusu ve birbirinden değerli makyaj&bakım malzemelerinin bulunduğu bu set, 2016 yılı boyunca ihtiyacın olacak bütün güzellik malzemelerine sahip! Güzellik seti ile hem etkileyeci yılbaşı makyajını yapabilir, hem de yeni yıl boyunca etkileyeci ve güzel görünebilirsin. Ne demişler ? 'Yeni yıla nasıl girersen, öyle geçermiş'

null

BU YIL ARALIK AYINDA LA VIE EST BELLE, SENİN MUTLULUK DİLEKLERİNİ YILDIZLARA TAŞIYOR ...

3 KELİMELİK MUTLULUK MESAJINI YAZ, MESAJIN PARİS SOKAKLARINDA IŞILDAYIP GÖZ KAMAŞTIRSIN!

Daha fazla bilgi için Lancôme'un sayfasına göz atabilirsin.

null

Yorumlar

0 Yorum

Yorum Yap

Peki sen ne düşünüyorsun?

Yorumlarda ismim görünsün

Başa Dön