loader

3 adımda mükemmel ten makyajı

Favoriye Ekle

İster sahneyi çalacak kıpkırmızı dudaklar, ister herkesi hayran bırakacak buğulu bakışlar elde etmek iste... Eğer mükemmel bir ten görünümünü yakalamadıysan, makyajın hiçbir zaman istediğin etkiyi yaratamayacak! Eğer mükemmel bir ten makyajına sahipsen, aslında fazlasına da hiç bir zaman ihtiyacın olmayacak. Peki, nasıl elde ediliyor bahsettiğimiz "Mükemmel ten görünümü"?

3 adımda mükemmel ten makyajına giden yolu seninle paylaşıyoruz.

Doğru fondöteni bul

Doğru fondöteni bul

Cilt kusurlarını gizleyerek, sana kusursuz bir ten görünümü verecek kapatıcılıkta ve bu etkiyi uzun süre koruyacak performansta bir fondöten aradığına eminiz.

Kusursuz kapama ve mükemmel tutuşun yanı sıra cildin nefes almasına izin veren bir ürün tercih etmelisin. Seçtiğin ürün olabildiğince ince ve hafif bir dokuda, bir o kadar da kalıcı olmalı ve tabii ki ciltte kusursuz bir etki yaratmalı. 

Var mı böyle bir fondöten diye hayıflanmaya başladığını duyar gibiyiz. Evet, var. Yoğun pigmentasyonuyla cilt kusurlarını, ince çizgileri ve gözenekleri gizleyen ve bunun yanı sıra ciltte yokmuş gibi duran L'Oréal Paris True Match Fondöteni deneyebilirsin. Bu ürünü önermemizin sebebi kapatıcılık gücü ve kalıcılığı! Aynı zamanda True Match fondötenin içeriğindeki antioksidan, E vitamini ve hyaluronik asit sayesinde cilt görünümünü iyileştirebilir, makyaj ve cilt bakımının uyumunu tek bir üründe bulabilirsin.

Editörün önerisi: En doğal sonuçlar için fondöteninin tonu cildinle birebir uyum sağlamalı. Çoğu insan fondötenini elinin arkasında deneme yanılgısına düşüyor ancak elinin üzerindeki deri yüzünün tonuyla birebir aynı değil. En yakın sonucu ise boynunda alabilirsin. Fondöteninin tonunu mutlaka boynunda ve gün ışığında denemelisin. True Match fondötenin 30 farklı tonu arasında cilt tonuna en yakın rengi bulabilirsin.

Ürünü buradan inceleyebilirsin.

Göz kremi içeren kapatıcı kullan 

Göz kremi içeren kapatıcı kullan

 Fondöten adımından sonra sıra kapatıcıya geliyor. Kapatıcı seçerken klasik kapatıcılardan çok daha fazlasını istiyorsan sana L'Oréal Paris True Match Göz Kremi İçeren Kapatıcı 2'si 1 Arada'yı öneririz. Göz çevresini nemlendiren, göz çevresindeki cilt problemleriyle savaşan ve aynı zamanda göz çevresinde yoğun kapatıcılık etkisi sağlayan bu kapatıcıyı kusursuz ten makyajı için mutlaka kullanmalısın.

True Match kapatıcının en sevdiğimiz özelliği göz altlarında doğal ve taptaze bir görünüm yaratması. Göz altını aydınlatıyor ve kusurları gizliyor. Formülündeki hyaluronik asit sayesinde göz altına bakım yapan Loreal kapatıcıyla mükemmel görünümler yaratabilirsin. Pratik ucu sayesinde ürünü göz çevrene uygula ve parmaklarınla tampon hareketlerle ürünü yay. Göz makyajının daha pürüzsüz görünmesi için kapatıcını göz kapağına da uygulamayı unutmamalısın.

Mükemmel ten makyajını sabitle

Mükemmel ten makyajını sabitle

Mükemmel ten makyajının en büyük tamamlayıcılarından biri bize göre pudra! En sevdiğimiz pudralardan olan L'Oreal Paris True Match Pudra, cilt tonuyla mükemmel uyum sağlıyor, kolay bir şekilde yayılıyor. Yokmuş gibi bir his veren True Match pudrayı ten makyajının en son adımı olarak kullanmalısın.

Ten makyajının kalıcılığını arttıran, sabitleyen ve makyajına daha pürüzsüz görünmesini sağlayan Loreal pudrayı dilersen tek başına da kullanabilirsin. Pudranın renk seçeneklerinden ten rengine en uygun olanı seç ve mükemmel makyajını tamamla!

Yorumlar

0 Yorum

Yorum Yap

Peki sen ne düşünüyorsun?

Yorumlarda ismim görünsün

Başa Dön

İlgini çekebilecek makaleler