loader

3 adımda mükemmel ten makyajı

Favoriye Ekle

İster sahneyi çalacak kıpkırmızı dudaklar, ister herkesi hayran bırakacak buğulu bakışlar elde etmek iste... Eğer mükemmel bir ten görünümünü yakalamadıysan, makyajın hiçbir zaman istediğin etkiyi yaratamayacak! Eğer mükemmel bir ten makyajına sahipsen, aslında fazlasına da hiçbir zaman ihtiyacın olmayacak. Peki, nasıl elde ediliyor bahsettiğimiz "mükemmel ten görünümü"? 

Doğru fondöteni bul

Armani Beauty (@armanibeauty)`in paylaştığı bir gönderi (24 Oca 2017, 09:00 PST)

Cilt kusurlarınıı gizleyerek, sana ikinci bir ten görünümü verecek kapatıcılıkta ve bu etkiyi uzun süre koruyacak kalıcılıkta bir ürün aradığına eminiz.

Kusursuz kapama ve mükemmel tutuşun yanı sıra cildin nefes almasına izin veren bir ürün tercih etmelisin. Seçtiğin ürün olabildiğince ince ve hafif bir dokuda, bir o kadar da kalıcı olmalı ve tabii ki ciltte "ikinci bir ten" etkisi yaratmalı.  

Var mı böyle bir fondöten diye hayıflanmaya başladığını duyar gibiyiz. Evet, var. Yoğun pigmentasyonuyla cilt kusurlarını, ince çizgileri ve gözenekleri gizleyen ve bunun yanı sıra ciltte yokmuş gibi duran Giorgio Armani Power Fabric Fondöteni deneyebilirsin. Bu ürünü önermemizin sebebi kapatıcılık gücü ve kalıcılığı! Yüksek kapatıcılık sağlayan ürün, tek bir dokunuşta cilt kusurlarından eser bırakmıyor ve bu etkiyi uzun süre koruyor.

Ten rengine uygun tonu seç

Armani Beauty (@armanibeauty)`in paylaştığı bir gönderi (24 Oca 2017, 03:31 PST)

En doğal sonuçlar için fondöteninin tonu cildinle birebir uyum sağlamalı. Çoğu insan fondötenini elinin arkasında deneme yanılgısına düşüyor ancak elinin üzerindeki deri yüzünün tonuyla birebir aynı değil. En yakın sonucu ise boynunda alabilirsin. Fondöteninin tonunu mutlaka boynunda ve gün ışığında denemelisin.

Giorgio Armani Power Fabric Fondötenin sekiz farklı tonu arasında cilt tonuna en yakın rengi bulabilirsin!

Uygula

Armani Beauty (@armanibeauty)`in paylaştığı bir gönderi (6 Oca 2017, 10:12 PST)

Fondöten tüpünden bir parça fondöteni elinin üzerine al. Temiz cildine, elinin arkasına aldığın fondötenini, makyaj fırçan yardımıyla uygula. Uygulamayı yaparken fondötenini yüzünün merkezinden dış çerçevesine doğru dağıtmaya dikkat et. Daha fazla kapatıcılık istediğin bölgelerde uygulamayı tekrarla. Makyaj uygulamasını gün ışığında yaparak en doğru görünümü yakala. 

İşte bu kadar.

Yorumlar

0 Yorum

Yorum Yap

Peki sen ne düşünüyorsun?

Yorumlarda ismim görünsün

Başa Dön