3 adımda "süperstar" kirpikler

3 adımda

 

Kirpiklerini anında hacimli ve daha uzun göstermek istiyorsun ama takma kirpikler de sana göre değil mi? Kulübe hoş geldin. Neyse ki takma kirpik takmadan da kirpiklerine ekstra hacim ve uzunluk kazandırman mümkün. Nasıl mı? Hacim veren bir maskara bazı, doğru makyaj teknikleri ve fiber bir maskara ile elbette!

Kirpiklerini en gösterişli haline kavuşturmak için okumaya devam et!

Bunu dene: L’Oréal Paris Superstar eXtra Fiber Maskara

  

L'Oréal Paris’in yeni maskarası Superstar eXtra Fiber Maskara ekstra hacimli ve uzun kirpiklere kavuşmak isteyen kadınların çağrısını duydu ve sahip olduğu hacim veren primer ve fiber içeriği ile kirpiklerini hiç olmadığı kadar belirgin yapmaya hazırlanıyor.

Peki biz Superstar eXtra Fiber Maskara'yı neden bu kadar sevdik? Siyah maskara bazı her bir kirpik teline ayrı ayrı hacim veriyor. Fiberlerle yüklü maskara kirpiklerine ekstra hacim ve belirginlik kazandırıyor.

Göz makyajlarına ve bakışlarına hayran olduğumuz L’Oréal Paris Güzellik Elçisi Hande Erçel’in de favorisi olan Superstar eXtra Fiber Maskara, bakışlarını anında belirginleştirerek; yoğunluk, derinlik ve ekstra siyah bir görünüm kazandırıyor. Fiberlerle zenginleştirilmiş formül, diğer maskaraların aksine topaklanma yapmıyor veya göz altlarına dökülmüyor.

Bu maskara hepimizin makyaj çantasının vazgeçilmezi olacağa benziyor. 

Hazırlık

 


3 adımda

 

Maskara uygulamadan önce kirpiklerinin temiz olduğundan emin ol. Varsa, makyaj kalıntılarını göz makyajı temizleyicisi ve pamuk yardımıyla temizle. 

Primer uygula

 


3 adımda

 

Maskara bazını uygulamak için maskaranın birinci kısmındaki fırçayı kirpik diplerine yerleştir ve kirpik uçlarına doğru sağa ve sola salınımlarla uygula. Her bir kirpiğinin tek tek hacim kazandığını anında fark edeceksin.  

Maskara uygula

  

Sıra fiber maskaramızı uygulamakta! Hacimli ve kıvrımlı fırça sayesinde her bir kirpiğe ulaşan yoğun siyah formül, kirpiklerini hiç olmadığı kadar belirginleştirecek. Fırçanı kirpik diplerine yerleştir ve uçlara doğru tıpkı primerını uyguladığın gibi zigzag hareketlerle uygula. Ekstra belirginlik için maskaranı alt kirpiklerine de uygulamayı unutma.

Superstar eXtra Fiber Maskarandaki fiberler kirpiklerine adeta yeni kirpik ekleyecek ve gözlerin hiç olmadığı kadar iri görünecek! 

İşte bu kadar!


BU GÖRÜNÜM İÇİN
L'Oréal Paris False Lash Superstar X Fiber Maskara

L'Oréal Paris False Lash Superstar X Fiber Maskara

BU GÖRÜNÜM İÇİN

BU GÖRÜNÜM İÇİN
L'Oréal Paris False Lash Superstar X Fiber Maskara

L'Oréal Paris False Lash Superstar X Fiber Maskara