loader

4 Haftada İnanılmaz Sonuç: Maybelline New York Lash Sensational Kirpik Güçlendirici Serumu Deniyoruz!

Favoriye Ekle

Maskara söz konusuysa her zaman daha dolgun, daha uzun ve kıvrık kirpik görünümünün peşinden gidiyoruz. Yeri geliyor, maskaralara bir de kirpik besleyici serumların etkisini de ekleyerek neredeyse takma kirpik görünümünü yakalamanın yollarını araştırıyoruz. Evde kirpik uzatma yöntemlerinde, bizi son zamanlarda mutluluktan havalara uçuran bir ürünle tanıştık: Maybelline New York’un yeni Lash Sensational Kirpik Güçlendirici Serumu!

Kirpik güçlendirici serumlar, zaten son derece yüksek hacim etkili maskaralarımızın en yakın arkadaşları bu günlerde. Bu yoğun etkiyi çok sevdiğimiz için işi sadece maskaranın etkisine bırakmayıp, öncesinde de düzenli olarak kirpik serumlarına yatırım yapıyoruz. Maybelline New York’un da yeni çıkardığı kirpik serumu en çok ihtiyacımız olan anda imdadımıza koştu: Lash Sensational Kirpik Güçlendirici Serumu 4 hafta boyunca denemeden önce hemen soluğu burada aldık!

Maybelline New York Lash Sensational Kirpik Güçlendirici Serum

Maybelline New York Lash Sensational Kirpik Güçlendirici Serum

Bir çoğumuzun kirpikleri seyrek ve ince. Haliyle de üzerine uyguladığımız maskara ne kadar başarılı olursa olsun, yine de bazen tam performans gösteremiyor. Bu durumda da kirpik serumları imdadımıza yetişiyor.

Maybelline Lash Sensational maskara zaten en sevdiğimiz maskaralar arasında en üst sıralarda ve kirpiklere verdiği hacim ve yelpaze görüntüsü dillere destan. İşte bu etkinin bir de  daha yoğun ve kalın yapıdaki kirpiklerde nasıl sonuçlanacağını bir düşünsene!

İşte bu yüzden Maybelline New York Lash Sensational Kirpik Güçlendirici Serum’u görür görmez heyecanımızı gizleyemedik. 4 hafta boyunca düzenli kullanımda %90 oranında daha yoğun ve kalın kirpik görünümü veren bu serumu hemen bugün denemeye başladık. 4 hafta sonunda fotoğrafın Öncesi / Sonrası görünümünü heyecanla bekliyoruz.

Maybelline New York Lash Sensational Kirpik Güçlendirici Serumun özellikleri

Maybelline New York Lash Sensational Kirpik Güçlendirici Serum

İçerisindeki Arginine ve Pro Vitamin B5 ile kirpikleri besliyor, böylece kirpikler yoğunlaşıyor ve kalınlaşıyor. Özellikle seyrek ve dökülen kirpiklere sahip olanların rüyası bu serum olmalı!

Maybelline New York Lash Sensational Kirpik Güçlendirici Serum, beyaz incecik ve yumuşacık bir fırçaya sahip. Kirpiklere uygulaması son derece kolay.

Maybelline New York Lash Sensational Kirpik Güçlendirici Serum nasıl kullanılır?

Maybelline New York Lash Sensational Kirpik Güçlendirici Serum

Etkili bir sonuç için Maybelline New York Lash Sensational Kirpik Güçlendirici Serum’u 4 hafta boyunca günde iki kere, göz makyajını iyice temizledikten sonra uygulamalısın. Bu şekilde kullanıldığında %90 daha yoğun ve kalın kirpikler elde edebilirsin.

Eğer sonrasında makyaj yapacaksan, bu serumu maskara bazı olarak bile kullanabilirsin, tek yapman gereken maskaranı uygulamadan önce iyice kurumasını beklemek. En etkili sonucu elde etmek için kökten uca tüm kirpiklerine uygulamayı ihmal etme.

4 Haftada İnanılmaz Sonuç: Maybelline New York Lash Sensational Kirpik Güçlendirici Serumu Deniyoruz!_1

Yorumlar

0 Yorum

Yorum Yap

Peki sen ne düşünüyorsun?

Yorumlarda ismim görünsün

Başa Dön

İlgini çekebilecek makaleler

/**//**/