loader

40 Yaş Üstü Ünlülerin Cilt Bakım Sırları

Favoriye Ekle

40 yaş üstü ünlüler nasıl bu kadar güzel görünüyor? Sırları ne? Kırışıklıklarla nasıl mücadele ediyorlar? Hepimizin cevabını aradığı bu soruları yanıtlamaya geldik.

Naomi Watts, Andie MacDowell ve Julianne Moore gibi 40 yaş üzeri kadınlardan olup, güzellikleri ile bizi büyüleyen kadınların bildiği gizli bir formül olmalı. O kusursuz cilt görünümü için neler yaptıklarını hepimiz merak ediyoruz, değil mi? Araştırdık ve öğrendik ki hepsinin sırrı aynı: Evde uygulanan cilt bakım rutini! 

Yaşlanmanın etkileriyle savaşmaya başlamak için hiçbir zaman geç değil, sen de cilt bakım rutinini kusursuzlaştırmak için onların sırlarına kulak verebilirsin. Ünlülerin cilt bakımında kullandıkları olmazsa olmaz ürünleri keşfederek cildinde yıldızların parlama efektini yakalayabilirsin. 

Gece ve Gündüz Kremleri
 

Gece ve Gündüz Kremleri

Hücre yenilenmesinin yavaşlamasıyla, cildin yeni kolajen dokuları üretmemeye başlar. Bu da cildinde kırışıklıklara neden olup, ileri derecelerde ise sarkamaya kadar giderebilir. Yüzündeki kaz ayaklarını engellemek, kırışıkları en aza indirmek için mutlaka gece kremi ve gündüz kremi kullanmalısın.

Ürün önerileri

Ürün önerileri

Özellikle 40 yaş üzerindeki kadınların en sık yaptığı hatalardan biri cilt bakımında tek bir krem kullanmaktır. Cildinin gündüzleri farklı, gece uyurken farklı ihtiyaçları olduğu için mutlaka gece ve gündüz kremini ayırmalısın. Gündüzleri uyandığında cildini temizledikten sonra yaşlanma karşıtı kremini L'Oréal Paris Revitalift Lazer X3 Gündüz Kremini tüm cildine uygula. Hyalüronik asit içeren bu krem cildindeki kırışıkları azaltacak, cilt sarkmalarını toparlayacak ve cildine daha sıkı bir görüntü verecek.

Akşamları ise cilt bakımının en önemli ayağı; makyajını temizlemektir. Makyajını iyice temizledikten sonra cildine L'Oréal Paris Revitalift Lazer X3 Gece Kremini tıpkı bir maske uygular gibi cildine sür. Cilt onarımı için en önemli zaman dilimi gece saatleridir. Yüz hatlarını belirginleştiren ve kırışıklarını gözle görülür derecede azaltan bu kremi düzenli kullandığında ne kadar işe yaradığını fark edeceksin.

Ne Zaman Serum Uygulamalıyız?
 

Ne Zaman Serum Uygulamalıyız?

40 yaşının üzerindeki kadınların hem gündüz hem de akşam olacak şekilde günde iki kez kırışıklık karşıtı serum ve yaşlanma karşıtı serum kullanmasını öneriyoruz.

Serum nasıl kullanılır?: Temizlenmiş cildinin tek bir tarafına 3 pompa olacak şekilde toplam 6 pompa serumu tüm yüzüne uygula. Bir pompa serumu da boyun bölgesine dairesel hareketlerle uygula. Serum uygularken mutlaka dairesel hareketlerle yüzüne masaj yapmalısın. 

Ürün önerileri

L'Oréal Paris Revitalift Lazer X3 Serum

Serum, nemlendirici kremlere göre daha yoğun bir cilt bakımı sağlayan ürünlerdir. Sağlıklı bir cilt için serum kullanmak mutlaka gereklidir. Serumu gece ve gündüz kreminden önce yüzüne uygulamalısın. Bunun için sana harika bir üründen bahsedeceğiz! L'Oréal Paris Revitalift Lazer X3 Serum yaşlanma karşıtı aktif mikro tanecikler içerir. Bu mikro tanecikler cildinin derin katmanlarına ulaşarak gözeneklerinin sıkılaşmasını ve cildinin toparlanmasını sağlar. Hyalüronik asit içeren cilt serumu cildinin elastikyetini arttırarak cildinin daha hızlı sıkılaşmasına da yardımcı olur. 

Göz çevresi bakımı nasıl olmalıdır?
 

Göz çevresi bakımı nasıl olmalıdır?

40 yaşının ilk sinyallerini göz çevresinde görebilirsin. Merak etme, göz çevresindeki kırışıklar illa ki ‘yaşlanıyorsun!’ anlamına gelmiyor. Göz çevresindeki kırışıkları ve göz altı torbalarını azaltmanın hatta yok etmenin çok kolay bir yolu var: Göz kremi kullanmak. 

Ürün önerileri

ürün önerileri

L'Oréal Paris Revitalift Lazer X3 Göz Kremi’nin metal ucu hem göz çevresine ferahlık sağlıyor, hem de göz çevresini uyararak kırışıklıkların giderilmesini sağllıyor. Bu göz kreminin en sevdiğimiz yanı göz altı torbalarının da belirginliğini azaltması. Sabahları uyandığında göz altında beliren torba görüntüsünden hızlıca kurtulmak istiyorsan metal başlıklı göz kremini göz çevresinde gezdirerek güne başlayabilirsin. Bu göz kremi aynı zamanda göz çevreni nemlendirerek yeni kırışıkların oluşmasını da önleyecek, daha ne olsun?

L'Oréal Paris Revitalift Lazer X3 Serisi
 

L'Oréal Paris Revitalift Lazer X3 Serisi

Kadınlar için 40 yaş tam dönüm noktalarından biridir. Cilt yavaş yavaş kırışmaya başlarken kadınları bir panik havası sarar. Halbuki 40 yaş kadınların en güzel olduğu yaşlardan biridir. Bu yaşını panik havası içinde geçirerek değil tam tersi güzelliğinin keyini çıkarır geçirmelisin!

40 yaşının tüm güzelliklerini görmek için cilt bakımında doğru ürünleri kullanmalı, 40 yaşındaki ünlüler gibi ışıl ışıl parlamalısın. L'Oréal Paris Revitalift Lazer X3 Serisindeki ürünleri kullanarak 2 ayda 3 yılın, 6 aylık kullanım sonunda da 7 yılın kırışıklık görünümünden kurtulabilirsin. Artık ünlülerin sırrını öğrendiğine göre deneme sırası sende! 

Yorumlar

0 Yorum

Yorum Yap

Peki sen ne düşünüyorsun?

Yorumlarda ismim görünsün

Başa Dön

İlgini çekebilecek makaleler