loader

45 TL altı 5 en iyi maskara

Favoriye Ekle

Maskara, makyaj rutinimizin vazgeçilmez bir parçası ve dışarıda satılan yüzlerce hatta binlerce çeşit maskara var. Tabii ki bu maskaraların bazıları bütçemize pek uymuyor. Maskara fiyatları üç haneli rakamları geçerken ekonomik maskara bulmak pek kolay olmadı. Peki hem bütçe dostu, hem de gerçekten süper özelliklere sahip en iyi maskarayı bulmak mümkün mü? 1 değil tam 5 süper maskara önerileri ile dolu yazımızı okumadan bu soruya cevap verme. Bizim de deneyip, son derece memnun kaldığımız bu 5 uygun fiyatlı maskarayı öğrenmek ister misin? Hızlı makyaj yapmak için iyi bir maskara şart!

Maybelline New York Lash Sensational Maskara

Maybelline New York Lash Sensational Maskara

İndirim zamanı stoklamayı en sevdiğimiz, her zaman makyaj çantamızda bulunmasını istediğimiz favori maskaramız: Maybelline Lash Sensational maskara! Kirpiklere yelpaze etkisi veren, tek tek ayrılmış dolgun kirpik görünümü veren bu maskara, Maybelline maskaralar arasında en popüler olanlardan. Watsons, Gratis ve Cosmetica indirimlerinde denk geldiğimizde fiyatı gerçekten de kaçırlmayacak cinsten, mutlaka sepete atıyoruz!

Maybelline New York Total Temptation Maskara

Maybelline New York Total Temptation Maskara

Tüy kadar hafif ama aynı zamanda da yoğun görünen kirpikleri seviyorsan, Maybelline Total Temptation maskara tam sana göre demektir. Hindistan cevizi özüyle zenginleştirilmiş formülü, kirpikleri ağırlaştırmadan dolgunlaştırıyor. Formülü çok hafif olduğu için de artırılabilir etkisi sayesinde kat kat uygulanabiliyor. Üstelik son zamanlarda elimizden düşüremediğimiz kahverengi Total Temptation maskara ise favorimiz. Hem siyahı hem de kahverengisi o kadar güzel ki, Watsons ve Gratis indirimlerinde mutlaka birer tane ediniyoruz!

NYX Professional Makeup Worth The Hype Masakra

NYX Professional Makeup Worth The Hype Masakra

Ürünü buradan inceleyebilirsin.

Özellikle Watsons indirimlerinde ve NYX Professional Makeup online alışveriş sitesindeki fırsatlara denk geldiğimizde mutlaka yedeklediğimiz bir diğer favori maskaramız ise Worth The Hype maskara. Tek bir maskara ile kirpiklerine hacim, uzunluk ve kıvrıklık vermek isteyenlerin en sevdiği maskaralardan biri olan Worth The Hype'ı denediğinde çok seveceğine eminiz!

Maybelline New York Snapscara Maskara

NYX Professional Makeup Worth The Hype Masakra

Şipşak uygulanan ve sonrasında da çok kolay çıkan, kirpiklere uzunluk ve hacim veren Maybelline Snapscara maskara, indirim döneminde elimizin gittiği maskaralardan. "Tubing maskara" özelliği olan Snapscara, topaklanmadan kirpiklerin her birini ayrı ayrı formülüyle sararak daha hacimli ve uzun görünmelerini sağlıyor. En güzel tarafı da ılık su ve pamuk ile çok kolay bir şekilde çıkıyor olması!

Maybelline New York Big Shot Maskara

Maybelline New York Big Shot Maskara

Eğer kökten uca hacimli, devasa kirpik görünümünü seviyorsan, Watsons ve Gratis indirimi zamanında, Maybelline Big Shot maskarayı mutlaka denemelisin. Sadece tek katta kirpiklere inanılmaz bir hacim veren bu maskara, kat kat uygulamaya gerek bırakmıyor. Hacimli kirpikler söz konusu olduğunda akla ilk gelenlerden biri olan, en iyi rimellerden biri Maybelline Colossal Big Shot rimel, eminiz ki senin de favorin olacak.

Yorumlar

0 Yorum

Yorum Yap

Peki sen ne düşünüyorsun?

Yorumlarda ismim görünsün

Başa Dön

İlgini çekebilecek makaleler