loader

5 adımda aydınlık göz çevresi isteyenler buraya!

Favoriye Ekle

İlkbahar mevsiminin gelmesiyle hem cildimizde hem de saçlarımızda aydınlık ve parlak bir görüntü olsun istiyoruz! Son yıllarda artan ıslak bitişli makyaj görünümü sadece göz bölgesine taşımak ister misin? Daha aydınlık ve fresh bakışlar, ıslak göz kapağı görünümü? Kulağa fena gelmiyor... Sen de aşağıdaki adımları takip ederek daha parlak bakışlara sahip olabilirsin. Bizce denemeye değer!

Göz kremi

Cilt bakımı, aydınlık ten ve göz çevresi için en önemli adımdır. Parlak cildim olsun, gözaltlarım sağlıklı görünsün istiyorsan, düzenli olarak göz kremi uygulamalısın. Parlak ten görünümünün diğer bir anahtarı ise bol su içmektir. Günde en az iki litre su içmeyi unutmuyoruz.

Işıltılı gözaltı kapatıcısı

İlkbahar aylarında

kullandığın ten ürünlerinin ışıltılı olmasına dikkat etmelisin. Hem fondöteninde hem de kapatıcında ufak ışıltılar ve parıltılar senin olduğundan daha canlı ve enerjik görünmene yardımcı olur. Işıltılı gözaltı kapatıcısının başka bir avantajı ise, kuru bir yapısı olmadığı için çizgilerine dolmayacaktır. Pudra ile sabitleyip mat bir görünüm oluşturmana gerek yoktur.

Sedef rengi göz farı

İçinde ufak simler bulunan sedef rengi göz farlarını çok amaçlı kullanabilirsin. Göz pınarlarına ufak fırça darbeleri ile dokundurduğun bu far, gözlerini

olduğundan daha aydınlık ve büyük gösterecektir.

Sedef rengi farını, alt kirpik diplerine de uygulayarak ıslak bitişli bir görünüm sağlayabilirisn.

Göz kalemi

Sana gözlerini büyük ve aydınlık göstermek için harika bir ipucu vereceğiz. Krem rengi göz kalemini alt ve üst kirpik diplerine uygulayarak gözlerini daha belirgin göstermen mümkün! Göz makyajına başlamadan önce krem rengi kalemini uygula ve makyajının sonunda farkı gör.

Krem göz farı

Krem yapıdaki göz farları

oldukça canlı görünümlü ve kalıcıdırlar. Sen de göz makyajında krem far kullanarak hem aydınlık göz çevresine hem de bozulmayan göz makyajına merhaba diyebilirsin. Kaşlarının altına ve üstüne de aydınlatıcını sürmeyi unutmamalısın.

Yorumlar

0 Yorum

Yorum Yap

Peki sen ne düşünüyorsun?

Yorumlarda ismim görünsün

Başa Dön