loader

80'lere Dönüş: Işıltılı Disko Makyajı

Favoriye Ekle

80’lerin göz kamaştıran ışıltılı disko makyajları geri döndü! Eğer sen de bu ışıltıya kendini kaptırmak istersen, NYX Professional Makeup’ın Love Lust Disco koleksiyonunu birlikte inceleyelim!

Altın tonlarda ışıl ışıl göz makyajları, uzun kuyruklu eyelinerlar, metalik ve parlak dudaklar, bol ışıltı ve capcanlı yanaklar, 80’lere imzasını atan disko makyajının imza görünümlerinden. Modanın da kendini sık sık tekrar ettiğini düşünürsek, bu ışıltılı dönemin makyaj stilinin tekrar makyaj trendleri arasına girmesi hiç de şaşırtıcı değil! NYX Professional Makeup’ın Love Lust Disco koleksiyonu ise 1980’lerin ışıltılı disko makyajını birebir yaratmak için ihtiyaç duyabileceğimiz tüm makyaj malzemelerini içeriyor. Gel şimdi Love Lust Disco makyaj koleksiyonuna daha yakından bakalım.

NYX Professional Makeup Love Lust Disco Makyaj Koleksiyonu

80'lere Dönüş: Işıltılı Disko Makyajı_1

Gözlerde altın tonlarında bol ışıltılı ve metalik dokular, dudaklarda son derece canlı ve yoğun renkli bitişler, bol aydınlatıcı, pespembe yanaklar, kuyruklu eyelinerlar ve dahası! Moda tarihinin bu en ışıltılı dönemini hepimiz severiz. Neyse ki makyaj trendleri sık sık kendilerini bize hatırlatıyorlar ve zamanında kaçırmış olsak bile bir şekilde yakalayabiliyoruz. 80’lerin ışıltılı disko makyajı ise her zaman en sevdiğimiz makyaj trendlerinden biri.

NYX Professional Makeup’ın Love Lust Disco makyaj koleksiyonu, içerisindeki far paletleri, allık paleti, farklı bitişteki rujlar, eyeliner ve aydınlatıcılar ile 80’lerin çılgın disko gecelerine ışınlanmamız için ihtiyacımız olan tüm makyaj malzemelerini bize bir arada sunuyor. Koleksiyonu ilk gördüğümüzde gözlerimiz o kadar kamaştı ki, ürünleri swatchlarken bile heyecanımızı gizleyemedik. Gel şimdi bu ışıl ışıl koleksiyona birlikte göz atalım!

NYX Professional Makeup Love Lust Disco Far Paletleri

Koleksiyonda ilk dikkatimizi çeken ürünlerin başında far paletleri geliyor. NYX Professional Makeup Love Lust Disco Shadow paletler 3 farklı tondan oluşuyor. Her birinde 10’ar tane farklı tonda ve bitişte farlar barındıran bu paletler, o alışık olduğumuz NYX Professional Makeup farları ile aynı formülde: Çok pigmentli, yumuşacık ve birbirleriyle kolayca karışıyorlar. Göz makyajında altın ve tonlarını seviyorsan Livin’ Lavish, gümüş tonlar için Miss Robot ve gül kurusu tonları için de Rosé & Play rengini mutlaka denemelisin.

NYX Professional Makeup Love Lust Disco koleksiyonundaki diğer far paletleri de Foil Cream Play Pigment paletler. Tam parti ve yılbaşı makyajları için ideal olan bu far paletlerinin her biri 6’şar tane krem formda glitter pigmentlerden oluşuyor. 3 farklı renk tonu olan Foil Play paletlerdeki bu kremsi glitterları istersen tek başına istersen de dilediğin tondaki farın üzerine uygulayarak ışıltıyı artırabilirsin. Kızıl, altın ve soğuk renk seçenekleri olan bu far paletleri yılbaşı makyajı için de ideal bir seçim olacak!

NYX Professional Makeup Love Lust Disco Sweet Cheeks Allık Paleti


Sweet Cheeks allıkları dener denemez ne kadar çok sevdiğimizi biliyor olmalısın! Eğer bilmiyorsan ve iyi bir allık arayışındaysan, seni acilen bu yazımıza alalım. NYX Professional Makeup Love Lust Disco koleksiyonunda ise bu harika allıklar bir allık paleti formunda karşımızdalar. En canlı tonların bir arada bulunduğu bu allık paleti inanılmaz kullanışlı. Hem mat, hem de ışıltılı bitişleri ile canlı bir makyaj için ihtiyaç duyulabilecek tüm allık tonlarını barındıran bu palette bir de metalik sarı tonlu bir aydınlatıcı bulunuyor. 3 ışıltılı 3 mat rengi dilersen allık, dilersen de göz makyajında kolaylıkla kullanabilirsin.

NYX Professional Makeup Love Lust Disco Highlight Palette


Disco makyajı dendiğinde akıllara tek şey geliyor: Bol ışıltı. Koleksiyonda ışıltıyı maksimumda tutmak için de harika bir aydınlatıcı paleti bulunuyor. Bu yılbaşı makyajında ışıl ışıl olman için tek ihtiyacın olan bu paletteki renkler de son derece sıra dışı. Doğal inci parıltısından, mor, sarı ve turuncu aydınlatıcılara kadar, yaratıcılığı tamamen sana bırakan bu palete biz bayıldık!

NYX Professional Makeup Love Lust Disco Shimmer Down Body Oil

80'lere Dönüş: Işıltılı Disko Makyajı_2

Vücut aydınlatıcıları dendi mi bizde akan sular duruyor! NYX Professional Makeup Love Lust Disco koleksiyonundaki Shimmer Down Body Oil de bugüne kadar gördüğümüz en iyi parıltılı vücut yağlarından biri! İçerisinde avokado, jojoba ve üzüm çekirdeği yağı bulunan bu vücut yağı, hem cildi besliyor hem de harika bir aydınlık etki veriyor.

NYX Professional Makeup Love Lust Disco Epic Ink Liner

Gelmiş geçmiş en iyi eyelinerlardan biri olan NYX Professional Makeup Epic Ink Liner, Love Lust Disco koleksiyonunda, altın rengi bir kıyafete bürünmüş bir şekilde yine bizimle. İncecik ucu, simsiyah ve yoğun pigmentli bitişi ile kusursuz bir eyeliner çekmeyi kolaylaştıran Epic Ink Liner Eyeliner'ı bugüne kadar denemediysen, yılbaşı şerefine bu özel altın renkli ambalajı ile kaçırmamalısın!

NYX Professional Makeup Love Lust Disco Satin Rujlar

80'lere Dönüş: Işıltılı Disko Makyajı_3

Kırmızı, altın, parlak topperlar veya ışıltılı kırmızılar… Hem 80’lerden ilham alan disko makyajı için hem de yılbaşı makyajı için mükemmel bitişe sahip olan bu rujlardan sadece 1 tane seçip bırakmak neredeyse imkansız. Satin bitişli bordo ve nude seçeneklerin yanında, ışıltılı bitişli kırmızı ve bordo ve altın ve pembe tonlarında, elmas ışıltısına sahip iki renk daha bulunuyor. Tek başlarına uygulanabildiği gibi birbirinin üzerine de uygulanabilen bu ruj renkleri ile ışıltı gerçekten de maksimum boyutta. 

Yorumlar

0 Yorum

Yorum Yap

Peki sen ne düşünüyorsun?

Yorumlarda ismim görünsün

Başa Dön

İlgini çekebilecek makaleler

/**//**/